CryptoAdria 22.09.2023 - Prva kripto konferencija u Bosni i Hercegovini

:point_right:t2: Da li će i kada kriptovalute u potpunosti promijeniti tržište novca?

:point_right:t2: Da li će i kada zamijeniti fiat valute?

Ako želite da investirate kriptovalute ne bi trebalo da vam budu nepoznanica!

Željeli smo se suočiti sa kripto izazovima!

:point_right:t2: BiH dobija prvu kripto konferenciju!

:pushpin: CryptoAdria okupiće više od 20 stručnjaka Balkana i jadranske regije!

:point_right:t2: 22. septembar
:round_pushpin: Banja Luka
:round_pushpin: Kongresna sala hotela Courtyard by Marriott,

:round_pushpin: Mjesto prve konferencije o budućnosti novca – kriptovalutama.

:pushpin: Teme na panelima prve CryptoAdria biće kripto trending, investicije, startapi, regulativa, ali i to kako pametno ulagati i spremno dočekati budućnost novca.

Očekuju nas diskusije o budućnosti blockchain-a, kriptovaluta, web3, tehnologiji i NFT-ovima.

Moći ćete da čujete sve o konvertovanju i isplati kriptovaluta u fiat valutama.

I ono što nas sve zanima – šta sve treba da znamo i na šta da obratimo pažnju kada trejdamo?!

:pushpin: Uložite u budućnost, osigurajte svoje mjesto na I CriptoAdria konferenciji!

Rezervišite vašu ulaznicu na linku
http://cryptoadria.com/konferencija/rezervacija-karte/

1 Like

Ovim putem pozivam sve svoje kripto prijatelje, poznanike a i buduće partnere da nam se pridruže na konferenciji, jer budimo realni, ovo je prva svoje vrste u Bosni i Hercegovini, a i ekipa je extra.

Da bi stvar bila zanimljivija, pojavljujem se i ja ispred Crypto.ba zajednice, tako da vidimo se u Banja Luci 22.09.2023. godine

1 Like

Kotizacija za kripto konferenciju, ono što mogu reći hvala ekipi koja je organizovala kripto kongres na ovom detalju

  • Napomena: Na Premium kartu članovi Crypto.ba i studenti ostvaruju dodatni popust od 10.00€.

https://cryptoadria.com/konferencija/#kotizacija

1 Like

Lokacija:

Prelijepi hotel u centru Banja Luke, nema zezancije :wink:

1 Like

Ukoliko ide neke iz Bijeljine ili okoline da se organizujemo za prevoz neka mi se javi :smiley: taman malo networking crypto.ba ekipe

2 Likes

@Trololino i @B.I.O.S vidi sa njima :sunglasses:

Ubrzo ću dobiti par karata da podijelim, jel ima neko zainteresovan ? :wink:

2 Likes

Pozdrav Rux, ja sam zainteresovan. :slight_smile:

1 Like

@Srdjan_Mitrovic Javi mi se privatno molim te, kako bi mi dostavio svoje podatke :wink:

1 Like

I ja sam zainteresovan, ako nisam vec zakasnio

Zamoliću vas da kontaktirate direktno organizatora, korisnik @Branko_Petrovic kako bi vam objasnio šta trebate da uradite kako bi dobili svoju ulaznicu za konferenciju :slight_smile:

Ima na stranici konferencije prijava. Prijavio sam se. Ako ne moram da platim, biće savršeno :slight_smile:

1 Like

Kao što sam naveo, javi se @Branko_Petrovic za besplatnu kartu :slight_smile:

U najgorem slučaju dobićeš popust od 10% za članove Crypto.ba foruma.

Prelijepa atmosfera