Crypto-loot - miner za web stranice

Crypto-loot je web-miner za Monero blockchain koji može biti dodan na stranice koje uređujete. Kada posjetioc dođe na stranicu, automatski pokreće majner i “kopa” Monero za Vas!

*Bitno je napomenuti i reći posjetiocima da se majnanje odvija u pozadini.

Web-page : CryptoLoot - Earn More From Your Traffic

3 Likes

Ekstra, bas se raspravljalo o takvom potezu. :smiley:
@Rux @PoolMaster

Ja nisam za to da palimo to ovdje, a vi? :slight_smile:

Ja sam za sve, al u nekim granicama normale. Ne kao neki, odvrni na 100% i nadaj se da niko nece skontati.

2 Likes

@Rux ja samo prenosim vijesti :joy:

Možda je dobro napraviti kao tip autorima_cama članaka :smiley: i da se doda i hostingu

2 Likes

Slazem se sa Crypto.Cat, mozda mali podsticaj za i ostale clanove da budu kreatori korisnih tema. Samim tim bi prosirili sadrzaj, privukli bi vise ljudi, veci povrat bi bio od web minera a uporedo bi se pomoglo pri placanju hostinga. Jer budimo realni, hosting ne ide na lijepe oci. Uvesti Ad Free ili VIP, ili neki title na forumu koje bi miner zaobisao. Mozda staviti dugme za aktivaciju minera, pa ko nece da donira a pomogao bi nekako, klikne ostavi preko noci i mirna Bosna. Dobro zajednici dobro posjetiocu, pare u dzepu a pomogao je. Napraviti neki leader board sa korisnicima koji su najvise ostavljali miner upaljen, davati posebne forum badge-eve za najaktivnije… Mozda i kakav giveaway na osnovu tih rezultata… Privuklo bi odredjen broj ljudi…

Da izvinete, mali brainstorming… :smiley:

1 Like

Mislim da bi tip motivisao narod da piše duže, kvalitetnije i svakodnevne tekstove!
Odlično, Bunny :smiley:

1 Like

Ja sam jos i onda bio za. Ali ne anonimno da nezna se. Nek ima onaj play button I sve cool. Mining monero for donation. Meni bi to bilo bas cool, inovativno za stranicu.

4 Likes

Sve transparentno, sa iznosom majniranim, majnerom i ostalo.

3 Likes

uvalio sam to na neke sajtove, sporo ide jbg

1 Like

Vidim da su mnoge zajednice stavile.
@PoolMaster, jel’ ima pomaka?