Crypto.ba Trade platforma trade.crypto.ba

Pozdrav ekipa!

Imamo nešto kul da vam predstavimo, u pitanju je naša mala trade platforma koja će mnoge iznenaditi.

Predstavljamo vam trade.crypto.ba platformu, koja ima cilj da nauči početnike o trgovanju na berzama.

Sve je “dignuto” na našim serverima, uz malo učenja i komedije :smiley:

Ono što ćemo istaknuti, jeste da platforma podržava USDT TRC20 mrežu, što znači da slanje i primanje USDT-a je zanemarivo, gledajući na naknade mreže.

Registrujte se preko mog Refferal linka kako bi testirali prihode od reff linkova, gdje svaki korisnik koji uđe preko mog refferal linka, imaće punu podršku u vidu obuke o osnovama berzi.

https://trade.crypto.ba/signup?affiliation_code=AP1A1P

Trade Crypto.ba platforma podržava solidan broj parova prema USDT-u

NAPOMENA: Platforma nema integrisan FIAT novac, samo USDT, gdje mi nemamo profita od platforme, već kao i uvijek, plaćamo servere sa svojim USDT koji smo profitirali na svjetskim berzama.

Ne želimo BAM zasad, mada mogla bi se napraviti neka opaka IEO, u kojem bi mogli napraviti likvidnost u BAM-u.

Easy trade modul

U pitanju je pojednostavljeni sistem, koji bi početnicima dosta pomogao u trgovanju, dok ne shvate osnove berzi, gdje mi stupamo na snagu tako što ćemo objasniti putem foruma i ove teme kako se trguje.

Pro trade modul

Kao i svake savremene berze, naš sistem posjeduje sve sisteme za normalnu trgovinu kripto valutama.

VIP računi

Naša platforma ima sistem VIP, u kojem kada uradite verifikaciju, idete na VIP u kojem imate manje naknade za trgovanje, a kasnije ćemo te iste sisteme koristiti za poboljšanje korisničkog sistema.

Naknada trenutna za trgovanje, npr Bitcoina je Maker 0.3% / Taker 0.5%

RXC i RXCG implementacija

Trenutno radimo na implementaciji naših kripto projekata, RXC (coin) i RXCG (BSC token), tako da ćemo ubrzo trgovati sa našim domaćim projektima prema USDT.

Likvidnost

Eh ono što će svako upućen reći, RUX odakle vam likvidnost :smiley:

Koristimo napredan sistem shared liquidity u kojem ima likvidnosti na svim parovima, što je po meni odlična stvar za nas male igrače na ovom polju.

Podrška korisnicima

Trade platforma posjeduje najsavremeniji sistem za podršku korisnicima, koji možete aktivirati direktno iz platforme.

image

https://trade.crypto.ba/signup?affiliation_code=AP1A1P

NAPOMENA:

Trade platforma je još uvijek u beta fazi, omogućeno je sve za normalan rad, ali preporučiću korisncima da ne šalju velike sume, za početak maximalno 100 USDT kako bi testirali malo sistem.

Kako bi testirao sve, ja sam kroz par dana na našoj platformi radio trgovanje na TRX/USDT paru, gdje sam započeo sa 10USDT da bi kroz dan već bio u profitu 1 USDT

https://trade.crypto.ba/trade/trx-usdt

8 Likes

Vrh Vrhova

Dokaz da se moze i sa nasom pameti napraviti vrlo komplikovan sistem .

Rux Samo razvijaj nove projekte .

Cestitke tebi i cijelom timu

4 Likes

Aferim. Ubacit cu danas stoju da se igramo :slight_smile:

Svaka čast. Obavezno me računaj za IEO

1 Like

Hvala drugari, mislim da imamo opaku platformu da učimo ljude o berzama, dosta toga sam preveo na naški da olakšam korisnicima.

Čekam TRX na 0.088 USDT

:smiley:

3 Likes

Ooo mašallah, ovo je slatka. Svaka čast Ruxman.

Ovo ja zamisljam kao bosanski Binance ili FTX. Bolje! Puuuuno bolje!.

2 Likes

Mi exchange es tu exchange

:slight_smile:

Imali smo zanimljiv scenario, gdje je jedan od naših novih korisnika htio prodati USDT-a ovdje u zajednici, gdje je imao nešto BTC-a na Coinbase, ali nije mogao zamjeniti u USDT jer je iz BIH!

Nakon toga šalje BTC na našu malu berzicu, mjenja BTC za USDT i isti povlači preko TRC20 mreže.

Sad u logovima mailova vidim prve depozite novih korisnika, very cool!

image

3 Likes