RXC kripto valuta

Razlog tome su ASIC mineri koji su se pridružili mreži, te si digli mrežu na više od 6TH/s, a pošto je bio fair start, nije bilo tajnog rudarenja, premine ili bilo kakve verzije malverzacije ili mogućnosti kasnije manipulacije.

Urađene su objave koje su na neki način standardne ako se želi uraditi blockchain sa fair start kao prioritetom.

Primio sam dosta primjedbi na način "zašto nisi kopao sam jedno vrijeme sa CPU, pa onda sa gpu, te uzeo milion RXC, te onda objavio ga.

Na to ću samo reći, ne želim da imam mogućnost manipulacije cijenom ili količinom u opticaju.

Svako je saznao javno za RXC odma na startu, tačnije, Crypto.ba community sa Discord-a je vidjela šta radimo u kanalu #rxc, te smatram da je to pošten potez kako kasnije ne bi neko prozivao lično mene ili Crypto.ba za malverzacije oko nastajanja coina.

1 Like

Pozdravljam inicijativu novog coina!

Moja adresa je:

REVEkJX3Nm5faLEJLhjUuQ8wMZxkBCcDmk

1 Like

Poslano, have fun :slight_smile:

RXC TXid: 4012f9d934528b784c2f5157d34f0c6f0eb65ba83e87732f5b7645224b46d713

1 Like

Brzina rudnika skoro 7TH/s

Imamo i preko 25. aktivni masternodova, što je za RXC mrežu odlično!

image

Podrzavam ideju!
RDx5Yha9uW5mnvTAC1Ff1YNqfcpfs6qn9d

1 Like

Sa srecom :slight_smile: Hajde da vidimo kako funkcionise :smiley: Mislim da bi moglo biti uspješno :slight_smile: Samo transparentno!
REFbSEC9dKFLMANrbWdgUQzN5yJfGp1bEc

1 Like

Evo adresa walleta :
RT8JDcDiCCnzCfbSkRru5niPBNGW9yba94

Imamo jako dobar priliv hashrate, preko 12 THs.

Pool stranica je nedostupna već preko 12 sati, možete li provjeriti što je s tim, hvala

http://rxcpool.crypto.ba/

Samo bez porta kucaj.

hvala, sve ok!

Moja greška sorry nisam javio ovdje, napravili smo sekundarni pool koji je na jačem hardveru

rxcpool.crypto.ba

2rcxpool.crypto.ba

A u pripremi je MAIN pool koji ce biti na

pool.crypto.ba u kojem cemo u buducnosti moci dodati jos coina za kopanje.

Zamoliću vas samo ako ko kopa sa GPU i CPU, da odustane, velik je hashrate mreže da bi vam bilo profitabilno u bilo kojem smislu.

Mi sad iznajmimo hashrate na nicehash

7 dana, 1 TH/s na RXC košta 0.005 BTC

1 Like

hhaha bravo @Citizen64

Poslano ti je 10 RXC za ovo, thanks :sweat_smile:

10 RXC poslano za ovu kul sliku!

TXID 43acc9c64e1090e06f6842bb278795d60b90ac41f4106b810417f9ec525855e7

1 Like

Vidiš kako je situacija ispala, preskočili smo cijelu generaciju GPU mininga i otišli odma na ASIC rudarenje.

Činjenica jeste da ASIC dosta bolje kopa za manje struje, što nam dobro dođe sad, gledajući i sigurnost mreže.

Hvala lipo :slight_smile:

RQsJLA33YYtSwsspHSeSuDf51fk1rhjMcq

:face_with_monocle:

1 Like