Crypto.ba analitika 2021

Mislim da ne bi bilo loše da jednom prikažemo i analitiku posjeta, pregleda te samog čitanja od strane posjetioca.

Napomenuću vas, koristimo jako napredan Forum sistem koji svakog korisnika zasebno prati, tj. na taj način leveluje posjetioce na određene rangove.

Naime, kada smo krajem 2016. godine, započeo Crypto.ba Forum, posjete su jedva prelazile 100. dnevno, od čega sam ja sigurno bio 50% dok sam radio na izgledu foruma.

Ušli smo u 5. godinu postojanja, sa niti jednim negativnim incidentom, već naprotiv sa toliko jakom zajednicom na koju sam posebno ponosan jer smo izdržali situacije kada je bilo najgore.

Kao što ste pretpostavljali, meni lično posjete nikada nisu značile ništa, jer smo shvatili da je bolje da imamo 10 posjeta pravih tj. od osoba koje se stvarno žele upoznati sa Blockchain tehnologijom.

Na ovaj način sam htio da napravimo pravu organsku zajednicu koja će biti u stanju pomagati jedni drugima kada je to najpotrebnije.

Nešto sasvim normalno je bilo kada bi vidio posjete dnevne na nivou od 200-300 zasebnih posjetioca.

Ali kada sam sam danas vidio neke cifre, zapitao sam se … woah!

Zasebne posjete prema Crypto.ba forumu

image

Analitika čitanja ulogovanih posjetioca od dana kada smo pustili RXC kripto valutu (sep.2020)

Što samo govori koliko su se ljudi zainteresovali da nauče o čemu se radi! BRAVO!

Ostala analitika od početka ove godine, što je dovoljan pokazatelj gdje ovo vodi.

Have fun!

Rux, Crypto.ba

Primjetio sam da se dosta korisnika pretplatilo na email pretplatu tzv digest… danas je naš mail server prvi put poslao preko 10.000 Email poruka prema korisnicima. :slight_smile:

Na ovaj način možete putem email primati sažet sadržaj temi na Crypto.ba forumu.

Sama činjenica o porastu broja temi po danu, govori da imamo ogromno interesovanje lokalne javnosti.

Zatim imamo pretrage na forumu (ovdje imamo porast u pretraživanju RXC-a, zatim BCX.ba, fuj Pi)

Posjete korisnika bez registracije na Crypto.ba forum

Po svim pravilima berzi, ovi chartovi pokazuju forum bull situaciju :smiley:

1 Like

Još metrike, mislim da imamo jako veliko interesovanje lokalne javnosti!