COINMAP - mapa svijeta gdje prihvataju BTC plaćanje

Coinmap.org Vam omogućuje prikaz trgovina, ATM-ova isl. gdje primaju cryptovalute. Ona predstavlja mapu svijeta sa velikim brojem mogućnosti trošenja BTC-a. Što se tiče balkana manji je broj trgovina i ATM-ova, ali svakim danom se povećava brojka i na balkanu. Za BiH doasad je bila samo jedan lokacija prikazana na coinmap u Širokom Brijegu, dok je prije par dana dodana nova lokacija u Sarajevu gdje primaju BTC.
Lično sam bio u Zagrebu i tražio BTC bankomat (BTM), kojeg sam i pronašao u HISTORY CAFFE-u.

Ova mapa je korisna stvar za one koje žele trošiti svoj BTC ili isto podići ili uplatiti na BTM-u. Lijepa stvar jeste link za lokaciju sa google maps-street view.

Ugodno trosenje cryptovaluta želim :wink:

NAPOMENA: Crypto.ba ne reklamira nikakve coine, niti snosi bilo kakvu odgovornost na vaše investicije, mi smo tu samo da skrenemo pažnju na potencijalne coine koji imaju moguć potencijal za rast. Za svaku investiciju odlučujete isključivo vi kao investitor, uvijek ispitajte teren. Nikad ne ulažite više nego što ste spremni izgubiti.

1 Like

Nadam se da ćemo mi u BiH nekad vidjeti Bitcoin ATM.

1 Like

Ovo je neka dentalna klinika. Vjerovatno prima BTC, ali je u izradi još.