Cloud Mining sajt nudi besplatno 100 Mh/s (TESTIRAMO)

Vece svima.
Surfajuci Facebookom naletio sam na ovaj sajt te sam se odmah i registrovao kako bi vidio ustvari sta nudi. Naravno snaga cloud mininga me privukla jer 100 Mh/s je 22$ na hasgflare-u, a oni vam to nude for FREE.

Pa reko da probam i kreiram nalog. Gledajuci sajt i istrazujuci sve sta nude primjetio sam jako niske cijene za cloud servis te sam odlucio da ovo podijelim sa vama u nadi da cu doci do zakljucka da li je ovo legit ili scam site.

Prije svega podrzite me registracijom na moj ref link

Ja svakom registracijom dobijam mislim neki bonus na svoju snagu te bi volio da se sto vas vise za pocetak samo registrujete (bez kupovine hash snage), to ce vam oduzeti 2 min posla, a ja cu zauzvrat u roku nekih 10-tak dana vjerovatno imati dovoljno za prvi payout.

Jedini nacin je da me podrzite te ako ovo bude radilo bice stvarno super ako ne znacemo sta treba izbjegavati. Ako sve bude ok napravicemo i video tutorial.

Hvala unaprijed

2 Likes

Kontakt adresa im je Muzej u Londonu. Ljudi, kad vidite ovako neke ponude samo zapamtite: “There’s no such thing as free money!”.

Dobro zapazanje to za adresu :smiley:

Gledam klipove gdje ljudi primaju isplate, ali nista dok ja ne provjerim licno. Znam da je previse dobro ali nas nista ne kosta da probamo osim naseg vremena

Cuvaj se zločudnog softvera. :slight_smile:

1 Like

baš vala, teško je naći dobar softwer, a da nije scam