Claymore v15 Windows

Ljudi molim vas ako neko ima Claymore v15 za Win da mi okači, jer je to jedini majner na kojem mogu da majnam. Na netu ima dosta linkova sa downloadom ali su svi za Phoenix miner. Hvala :slight_smile:

1 Like

Ja bi ti lično preporučio da se skloneš sa Windows rudarenja, te da instaliras HiveOS ili slično koji su na linuxu, olakšaće ti život kao i svima do sada koji su prešli na HiveOS.

https://hiveos.farm/

1 Like

Claymoore miner odavno nije azuriran, najbolje rijesenje je prijeci na phoenix, lol miner ili teamredminer.

Postoje razne teorije o claymoore dev-u. Uglavnom pisi propalo. Ja sam ga koristio preko 5 god, sad neki rigovi na phoenixu a neki na teamred mineru. Prezadovoljan.

Da zaboravio sam naglasit da koristim hiveos. Nevidjam rigove otkako sam poceo koristiti. Sve preko mobilnog rijesavam.

Upravo je ova činjenica koju većina koristika izjavljuje jeste

“od kako sam se prebacio na HiveOS, ne znam da imam rigove” :smiley:

Ukoliko ti bude potrebna pomoć oko instalacije HiveOS javi nam se, a mogao bi se neki how-to napraviti samo za HiveOS.

Evo ti brzi how-to sa njihove stranice

Claymore mi treba jer mi je jedino on bio stabilan, a Phoenix miner mi izbacuje error 61 mislim i miner se zatvori.

HiveOS ne mogu, jer mi treba W10 zbog jedne VM. Da nebi došlo do zabune Phoenix sam testirao na čistom installu bez virtualboxa sa oko 30GB swap-a.

Bios na GPU je modifikovan. Možda to ima veze.

Pozdrav

Pozz svima, kad bi mogao neko da odradi how-to za HiveOS, ali ono po naski sto se kaze bilo bi super :slight_smile:

1 Like