Bull Trap Analiza

Hvala! Da li je i Cex.io isto (dovoljno) dobar? Tamo već imam nalog i verifikacije, pa zato pitam.

1 Like

Mislim da jeste, ali obicno oni zabrane trgovinu gradjanima iz BiH, jedino ako si otvorio nalog na neke strane papire.

2 Likes

Kakvo je tvoje misljenje i analiza trenutnog stanja btc

2 Likes

2 Likes

Uuu svidja mi se ovo :heart_eyes:
Tako sam i ja nesto “osjecao”. Hvala sto dijelis svoje znanje :heart:

@Rux ova tema na novom pod-domenu foruma nema odgovore novije (geskom prvo napisao “starije”) od 13og februara. Posto je jedna od bitnijih tema trenutno, molim te da sredis ovo nekako :smiley: :heart:

Ja upravo radim na integraciji web3 sistema na novom forumu :smiley:

Nisi trebao prebacivati temu na novi forum dok sve ne rijesimo, malo sam sad zbunjen, šta treba da napravim?

1 Like

Nisam ja nista prebacio, ne znam ni kako bih. :smiley:
Samo kazem da sam primijetio da na novom frumu na ovoj istoj temi fale odgovori, pa reko’ da ti javim.

tako mi reci, pa na novom forumu i ne treba još da se dodavaju nove teme, još je ovdje forum aktivan!

kada budemo prebacivali kompletno, uradićemo snapshot migraciju i sve se seli sa crypto.ba na forum.crypto.ba kroz 15minuta.

:smiley: do tad koristiti ovdje

2 Likes

Moram da priznam da ovo zatvaranje mjesecne svijece je jako bullish i dolazim do zakljucka da mozda grijesim, i da nas ceka jos 2 mjeseca rasta pre neke korekcije. Poredicu ovo sa 2019-tom godinom, evo oznacen 3-ci zeleni mjesec zaredom.

Zatim pogledajmo 2023-cu gdje je upravo zatvoren 3-ci zeleni mjesec.

U jee… pa šta bi onda rekao, gdje se nalazimo prema onom Wall Street chart-u?
image

Nisam siguran, ali stara dobra izreka Sell in May and go away! nikad nije izdala.

2 Likes

Analizirajuci kretanje cijene Bitcoina, dolazim do pretpostavke da se pravi Head & Shoulders pattern.

Takodje, na Bitcoin CME futures su ostale jos 2 praznine da se popune (koje nastaju tokom vikenda kada se na Futursima ne trguje). Te praznine uvijek budu popunjene. Jedna je na 35800$ a druga skorija na 20400$.

2 Likes

Po svemu sudeći izgleda da nam ne gine 25k prije nekog ozbiljnijeg pomjeranja ka gore.

2 Likes

Hvala na dijeljenju mišljenja, nadamo se tome :blush:

Pa iskreno ne nadam se tome, toga se bojim :smiley: Volio bih vise da nisam u pravu

Kakva ti je analiza za trenutnu situaciju :smiley:

3 Likes

Moja analiza je da ko je uletio u bull trap o kojem je trolo pričao na početku teme i nije izlazio sad trlja ruke. :slight_smile:

3 Likes