Bounty: RXC QT Wallet koncept

Poz ekipa!

Naime, zadnjih par dana “kontamo” kako da uradimo novu verziju RXC QT Walleta, jer ruku na srce imamo generični dizajn QT walleta koji trenutno koristimo.

Na discord kanalu #rxc-support koji je javan, se već javila 2-3 člana koji bi počeli učiti QT Creator program sa kojim se radi dizajniranje raznih frontend aplikacija, ne samo za kripto valute, s toga i naziv QT Wallet.

Ko ima volju da pomogne u ovom dijelu projekta, sa malo znanja oko kodiranja i dizajna, slobodno se pridružite jer sam spreman podijeliti preko 10.000 RXC-a kao mali podsticaj za učenje ovakvih stvari.

Sinoć se javio naš član kojeg lično poznajem, pod nazivom @ZE3 , gdje je izbacio koncept izgleda RXC QT walleta koji mi se stvarno svidio.

Koncept Alpha

:slight_smile:

Pridružite nam se na discordu za više informacija

1 Like

Stvarno je steta sto vise developera nije ukljuceno u razvoj tih aplikacija. Mozda kada bi kod bio open source i dostupan na github-u, mozda bi se pojavilo entuzijasta koji bi zeljeli da doprinesu :slightly_smiling_face:

O kakvom kodu pričamo ? :smiley:

RXC kod je od dana 1 opensource i na github… štos je u tome što ljudi ne kontaju šta će sa tim kodom i to ja forsiram da uče ljudi, pogotovo mladi!

GitHub - Ruxiol/ruxcryptoRXC

Druga stvar je, što neće niko za džaba da radi, iako sam spreman odvojiti svog ličnog RXC-a kako bi “pogurao” ljude, pa nikad ne znaš.

Ali naš mentalitet je zeznut, neće niko da i pokuša raditi za “DŽ” osim mene budale :smiley:

1 Like

Upravo za to i govorim. Znam da ti sam radis na svemu ovome i cudi me kako nema malo vise ljudi koji bi se ukljucili pa recimo napravili neke sitne promjene, testirali, predlagali nova rjesenja. Ocigledno da je ovdje vise trajdera nego developera :smiley:

Nisam znao da je sve vec dostupno na githubu :+1:

1 Like

Ja sam ukršao kod BTC-a i DASH-a u šupi svojoj, na lokalnom GIT serveru koji je kasnije postao https://git.crypto.ba

Nakon uspješnog testa, prvo sam digao kod na Github a zatim sam započeo Genesis block RXC-a.

Nažalost, opet ponavljam, problem je što niko neće da se zada od sebe ono, kako bi naš narod rekao, uvijek idu na to da će raditi džaba.

Učili smo osnove QT dizajnera, što će nam dosta pomoći u samom redizajniranju RXC QT novčanika.

v1.0.3

https://oblak.crypto.ba/s/jgw4HTMJHcW95Zq?path=%2FQT%20Wallet

2 Likes