Bitstamp - Ignoriranje Slovenaca prema BiH građanima nema granice

Možeš kupovat, ne možeš prodavat. Najbolja opcija je bitcoin debitna kartica.

1 Like

Mozes sve i kupovati i prodavati preko pripad Visa ili mastecard kartica koju kupis od
Shakepay ili Wirex ili Xapo(10 eura)
Oni ti dostave karticu na kucnu adresu i napunis je Bitcoinima,oni automatski pretvore u eure i trosis.
Mozes i dizati na bankomatima…svi rade provjereno.Dobijes cak i sms poruku kad provuces negje karticu.Stanje stalno mozes provjeravati i na android aplikaciji.Ma vrh.
Ne trebaju ti nase usrane banke one su ovde samo da nas cine siromasnim i da nas sto duze drze takvim dok na zapadu sve ide uredno.

1 Like

A ako hoces samo da kupis Bitcoine uzmes samo bilo koju karticu za internet placanje i kupis na www.coinmama.com
A i bitcoine kupujes vjerovatno da investiras na duzi period pa provizija nije toliko bitna.

1 Like

mozda malo kasnim za vama kojih par godina al nikad nije kasno.
registovao sam se na bcx-u i malo po malo dosao do verifikacija i to zavrsio.
medjutim, pomirio sam se onih 5% sto ce uzeti al to nebi bilo problem da to nije sve.
naime, ako bi da pretvoris eth bilo koja suma uzmu ti 0.02eth + 5%.
onda sam dosao do saznanja da ima bitsamp, naravno, pokusam da reg i to ide saltko, al sljedi opcija koja kaze izaberite drzavu i naravno, bosne nema ni u prici ( ima je samo pod opcijom nacionalnost. tako da sam tu zapeo… ima li ko kakvu ideju kako ovo rijesiti ?

3 Likes