Bitcointalk merit

mprep mi je odgovorio

“Try discussing the feedback with the user who left it. I can’t help you here.”

a ovaj lik Zepher, izgleda hoce lovu da skine to… nekako mi na to navlaci :slight_smile:

Odgovori mrep-u da si pricao s tim klosarom Zepherom i da on hoce neki dokaz da je account i dalje tvoj, tj da si ti orginalni vlasnik. vidi mozel ti on IP logove dat s kojim si se logovao na account, sliku sa logovima koje onda mozes Zepheru poslat

Uglavnom ne znam zbog čega, ali danas kad sam išao da reklamiram naš rudnik sam vidio da su mi sklonuli sve nagativne!!!

tako da cu reci WOOO-HOOO

ruxbitcointalk

U ime ove pozitive podijelicu nesto merita ko god zatrazi ovdje!

2 Likes

ekstra!
nesto je urodilo plodom znaci.
evo poslacu ti link do svog btc profila u PM pa podjeli sirotinji :laughing:

zelim kupiti btc u kesu kako mi mozes pomoci

Opet mi vratili negative, pa sam sad uradio post na forumu kako bi dokazali da sam ja Rux

Ako mi mozete pomoci, tako sto cete napisati da ja nisam prodao acc… bio bi zahvalan :slight_smile:

p.s. 20 merita svakom ko me pogura da skinem ovo sa sebe :slight_smile:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3197458.new#new

Eto par lijepih rijeci od full membera, valjda ce pomoci…ne zbog merita, nego zbog tebe…sretno :wink:

1 Like

Pojedini korisnici su poceli da nerviraju tako sto su sebe postavili za policajce na bitcointalku. traze nekakve veze da povezu korisnike i ako si kojim slucajem ti nekom dao merit pa on tebi uzvratio eto ti negative trust pa ti onda dokazuj ko si sta si. Administraciji svejedno bas ih briga.
Rux u tvojoj situaciji treba bit pazljiv ako dajes merite da te ljudi podrze na BTT opet ce te rezervni policajci optuzit i rec ili da su nalozi kojima si dao merite svi tvoji pa radis account farming ili da su tvoji prijatelji korisnici koje si zamolio ili platio da te podrzaju. nezgodna situacija gdje od tih istih i njima slicnih mozes dobit jos negativnih poena zbog davanja merita.

Tek sad sam vidio temu, pa cu pokusat smislit sta da napisem. da administraciji ima interesa vrlo lagano moze pregledat IP odakle si se logovao i rjesena stvar…

1 Like

pogledaj ovdje, on ti je dao negative rating.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2256712.msg30568598#msg30568598
imas li tu bitcoin adresu jos koju si nekad stavljao u svoj signature? vjerovatno je tvoja BTC adresa ili od neke usluge koju si reklamirao

1 Like

Cao ekipa, ja sam vodim PR kampanju za jedan ICO radi se o decentraliziranoj burzi s koje ce korisnici moci prebaciti na karticu lovu i trositi u trgovinama ili dizadi gotovinu. Kako ce to funkcionirati i sve mogu otvoriti ovdje ICO announcment temu posebno pa obrazloziti detaljnije.

Ali pisem ovdje komentar zbog merita, kako sve burze traze da imaterelativno popularan topic na Bitcointalk forumu te da morate imati minimalno member status a pozeljno je i full member. I moj je zadatak da dovedem to ured, ubijam se komentirajuci na temama gdje imam sto za reci i full pazim sto pisem da ima vrijednost moj komentar itd. ali 0 merita LOL tako da sam dosao do zakljucka da se to meriti vecinom sigurno negdje prodaju, ako imate informaciju u vezi ovoga veoma bih cijenio da ju podijelite samnom :slight_smile:

Meni fali 10 merita da postanem Member vjerujem da bih i to mojim sefovima bilo zadovoljavajuce, pa eto ako imate viska merita meni bi puno pomglo u poslu i naravno vracam uslugu :slight_smile:

Imaš od mene 10 merita od srca :slight_smile:

Samo mi daj link do profila kako bi završio to

Jesi ti uspio rjesiti onaj svoj problem sa negativni feedbackom?

Nisam, neće da čuju :slight_smile:

Čak sam i javno temu napravio, a oni traze od mene adresu btc …da uradim sign… a iskreno da ti kazem, NEMAM pojma koja adresa, oni nisu normalni… ja sam od 2013te do danas promjenio walleta i walleta za BTC.

Isto tako, to nije jak dokaz da je account moj…jer kako sam mogao prodati account tako sam mogao i dati private key čovjeku kako bi eto imao dokaz da je njegovo!

Totalni bullshit

a jesu ove dvije adrese nekad tvoje bile?

1CmtdVzGHRJkb4sBtyczfaWSqJjsktrA2F
1Bb5CPxTDhDGfYHy8Vqio5DbrZu2Tzfyzy

Jesu, ali da me ubijes ne znam koji wallet je u pitanju bio :frowning:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3106905.0

Hvala ti puno, evo ne treba vise deset biti ce dovoljno 6-7.
Hvala puno. Ako nesto mogu napraviti zauzvrat samo recite.

Ja ti mogu napraviti pozitivan komentar ali ne znam koliko ce ti to znaciti od newbie accounta ( mog privatnog) ali zapravo mogu i s poslovnog ima Jr. member level pa ce biti bolje.

Kaze mi da ne mogu poslati merita, wtf :slight_smile:

mozda zato sto kad bi poslao merit onda bih izgubio svoj level tj. pao bi na lavel ispod, ma tko ce ih znati kako to sve funkcionira, po meni su s ovim meritima napravili totalitarni sustav, Clanovi s vecim levelom diktiraju clanovima s manjim levelom tko ce napredovati a tko ne

Jučer sam se javio Suchmoon-u, DT-u koji je preuzeo ulogu Zephera te obnovio red feedback.

Poslije mukotrpnog dokazivanja, napisao mi odjednom

image

Kome treba merit :slight_smile:

Nazalost red feedback od Zephera se nece moci ukloniti, jer je isti preminuo :frowning:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5114042.0