Bitcoin 42k+ tokom iduce sedmice?

Pozdrav svima,

Novi sam na forumu samo zelim da pozdrvim sviju i da vas upitam za vase misljenje o bitcoin-u i dali misliti da ce napokon pregaziti preko 42k tokom iduce sedmice. Kao sto znamo ako bitcoin ide gore vuce za sobom alt coins.

2 Likes

Kristalnu kuglu niko nema. Sta god ti neko rekao, pogrijesice. Sta mislis da ce se desiti, to i radi na vlastitu odgovornost

1 Like

Dobro nam doÅ”ao i svaka čast na otvorenoj temi, ali kao Å”to ti je @Brzina rekaoā€¦ niko ti tu informaciju neće reći ako je normalna osoba, većina ljudi koje vidiÅ” da znaju Å”ta će biti imaju neki ugao koji u većini slučajeva je scam/prevara jer uzimaju ljudima novac za razorazne pakete ili ā€œobukeā€.

Kada si dugo u kriptu kao mi, tj, gledamo u Bitcoin od kako je bio 20$, shvatićeÅ” da npr ako je sad trenutno BTC oko 40.000$, ta cijena od 42.000$ je toliko zanemariva i smijeÅ”na da se ne vrijedi ni razmiÅ”ljati o tome jer ta cijena mora doći.

Sve je stvar strpljivosti, kompletna ova priča, te oni koji su kupili na All Time High (ATH), nisu izgubili niŔta ukoliko ne prodaju ispod svoje kupovne cijene.

Nadam se da smo ti malo pomogli, slobodno se svi mogu uključiti u temu.

Sto @Brzina kaze nema niko kristalnu kuglu ali sad kako je krenuo market , po mojim nekim procjenama ode BTC ispod 30k $. Jer treba to dobro oboriti pa ce vukovi ponovo dici na 60 ili 70k i eto kesaā€¦ jedino RXC napreduje :smiley:

hahaha koji ulet klizećiā€¦ hvala za jutarnji smijeh.

Razlog ovome je, Å”to mi ciljano se nismo ā€œzakačiliā€ na BTC par, tako da nebitno gdje BTC ide, RXC ima svoj put, kakav god da je.

Sad malo teoretski, zamislite koliko projekata zavisi od cijene Bitcoina, tačnije njegove manipulacije, jer budimo realni, sve su manipulacijeā€¦ SVE!

Ovo bi ubilo jedno 50% novih ljudi koji su uŔli u Bitcoin u zadnjih godinu dana, Ŕto nije isključeno, jer dobro znamo kako ovi jaki manipuliŔu cijenama Bitcoina.

2 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: E upravo to se i desava manipulacija cijenama Bitcoina, i toga ce biti sve vise i viseā€¦ a nesto kontam da ga mogu ubiti u odredjenom momentu i na 5k i onda ce rasturiti sve nove i male igrace :smiley: sve u svemu bice velikih iznenadjenja uskoroā€¦

1 Like