Binance, CoinBase i OpenSea

Nadam se da nisam promasio kategoriju za objavu.
Hocu da kupim NFT na OpenSea pa me interesuje isplati li mi se da prebacim potrebna sredstva sa Binanca na CoinBase (tu da kupim ETH) pa sa CoinBasa na OpenSea posto direktan transfer sa Binanca na OpenSea nije podrzan.

Pa ako neko ima iskustva o ovome, postoji li neki fee za transfer i da li je ovo najbolja opcija ili postoji nesta lakse?

1 Like

Pozdrav.

Naime, ne moraš da koristiš Coinbase kako bi se konektovao na OpenSea.

Povezati možeš i sa Metamask mobile / browser walletom, ali najprije se upoznaj sa Metamask.

Možete povezati svoj novčanik sa OpenSea marketom u ovih nekoliko koraka:

Preuzmi novčanik

MetaMask je dostupan u njihovim prodavnicama aplikacija kao mobilna aplikacija za Android i iOS uređaje. Novčanik je takođe dostupan kao proširenje pretraživača tako da možete povezati svoj novčanik sa OpenSea na svom računaru.

Ekstenzija je dostupna za preglednike Chrome, Firefox, Edge i Brave.

Povežite svoj novčanik sa OpenSea

Idite na web stranicu OpenSea ili pokrenite aplikaciju OpenSea na svom telefonu ili tabletu.

Kliknite na ikonu novčanika u gornjem desnom uglu OpenSea stranice.
Vidjet ćete listu novčanika koje OpenSea podržava. Odaberite “MetaMask”. Ovo će aktivirati ekstenziju na vašem pretraživaču.

Unesite svoju lozinku i kliknite na “Otključaj”.
Odaberite MetaMask nalog na koji želite da se povežete. Dajte OpenSea dozvolu da pregleda stanje vašeg računa, adresu novčanika i zatraži odobrenje transakcije.
Kliknite na “Poveži”.

Napomena: Obavezno uradi zaštitu Metamask računa, tako što ćeš na papir zapisati onih 12 riječi koje će ti biti potrebne u slučaju reinstaliranja walleta.

Hvala, video sam da je MetaMask ponudjen.Znam da sam malo zakomplikovao ali glavni razlog je to sto su mi sva sredstva na Binancu.Mogu li transferovati sredstva sa Binanca na MetaMask uz manji fee nego sa Binanca na CoinBase?

1 Like

Najbolje da polako učiš metamask, i naravno da ne šalješ puno sredstava dok ne budeš siguran šta radiš.

Najbitnije da sačuvaš onih 12 riječi sa kojima lako možeš vratiti u slučaju nečega nenadanog.

1 Like