BiH blokirana od strane Binance mjenjačnice :(

Baš sam testirao jučer i danas, ulazio sam samo preko VPN-a (imam mali laptop koji je konstantno zakacen na VPN, te svaki put provjerim prije nego što otvorim binance).

Šta sam još vidio, izgleda da Binance podmuklo šalje mailove tipa " da li ste zadovoljni sa našom uslugom supporta i slično tome, gdje imate link koji klikate da ocjenite support, moguće da ste preko tog linka a sa IP-om iz Srbije ulazili, zato i imate problem.

Ja sam jutros testirao withdraw sa Binance, uspješno povukao oko 0.06 ETH-a koliko sam i imao tamo pri trade XVG-a.

image

Mislim da su vas skontali da ste iz Srbije na neki način, možda ste greškom logovali se na Binance prije provjere VPN-a.

pogledao bas logovanje na Binance… logovali se prosle godine u Junu i Avgustu na Binance sa IP iz Srbije … i to je izgleda prouzrokovalo da bude stavljen lock na withdraw :frowning:

To je to, sad znamo da mozemo raditi lagani trade, a da nas ne banuju.

Samo pažljivo, jer vidite da imaju trackere koji prate IP adrese iz zabranjenih zemalja, te automatski stavi red flag.

Mozda ne bi bilo lose da im posaljete email u kojem trazite svoja sredstva da povucete bilo gdje, pravite se ludi i recite da niste znali za zabrane.

U svakom slucaju, javi nam sta si uspio, zbog drugih koji bi mogli upasti u isti problem.

Hvala ti na javljanju

Rux, Crypto.ba

nema na cemu :wink:

a kontaktirao sam i njihovu podrsku… i poslali su mi ovo Screenshot by Lightshot :slight_smile: pa sad skupljam dokumentaciju :smiley:

1 Like

(editovao sam ti post, dodao sliku, nadam se da ne zamjeris)

Jao, tjeraju te da snimas video :smiley:

I to nije nista samo da ti puste withdraw…

jaoj da… moram se ici sisati prvo :smiley:

1 Like

izvinjavam se sto davim sa ovom pricom :slight_smile: ali samo da javim…

kolega koji ima istu situaciju kao i ja… logovao se preko IP adrese iz Srbije prosle godine, i od pocetka godine koriostio VPN… nema uradjen KYC na binance… ali on je uspeo da prebaci NEO na svoj wallet… jedina razlika u tome je sledeca… on je vec imao ukljucen Google Auth preko telefona, a mi nismo… mi smo to aktivirali istog dana kad smo radili i Withdraw … tako da ako se ukljucuje ta opcija obavezno da se saceka par dana pa tek onda da se radi Withdraw :slight_smile: mozda je ovo vec poznato ali ja na zalost nisam to znao :slight_smile: ili su nam na neki drugi nacin stavili red flag na naloge a da mi ne kontamo :slight_smile:

1 Like

Mislim da govorim u ime drugih, ne smaras!

Ovakve detaljne stvari su potrebne svima nama, nazalost, neki kao ti moraju “fasovati” da bi ostali izgurali

hehe … da … ucimo na tudjim greskama :smiley: ja javim ako saznam nesto novo i kako je prosla moja verifikacija :slight_smile:

EDIT:
samo da javim da je odobrena verifikacija preko maila… odnosno preko Supporta i dopustili su Withdraw ali nalog je i dalje zakljucan odnosno mogu da radim trade ali nista drugo :slight_smile: ali bitno da su dopustili Withdraw

1 Like

BiH ponovo može na Binance, napokon.

2 Likes