BCX to Binance

Pozdrav,
Prebacio sam 200KM na BCX i nakon toga kupio za tu vrijednost bitcoina.
Trenutno imam 0.00192 na BCX walletu i zelio bih da prebacim na binance.
Kada idem na bcx isplata i prebacim, provizija ispadne 0.001, tacnije 50%.
Moze li pomoc kako da prebacim na binance wallet ili da prebacim u neku drugu valutu pa onda, jer nema mi smisla ovoliku proviziju davati na startu?

Nazalost, nemas puno opcija. Withdrawal fee je ekstremno visok (ne znam niti jednu mjenjacnicu gdje je toliki); mozes se nadati da ce uskoro taj fee biti prepolovljen, odnosno iznositi 0.0005 BTC, ali opet nije neka sreca.

Transfer sa BCX na Binance mislim da ti je najbolje raditi u LTC valuti. Jedna opcija je da na BCX berzi prodas BTC za LTC, ali to ce tesko ici jer mislim da je dnevni promet na toj “berzi” blizu nule. Druga opcija je da BTC vratis nazad u BAM, pa onda za BAM kupis LTC. Nazalost, na tom putovanju od BTC do LTC ces platiti ako se ne varam dodatnih 5% + 4% provizije jer imas kripto-fiat-kripto konverziju. Nakon toga placas jos LTC withdrawal fee koji iznosi par $. Sve u svemu, opet puno bolje nego opcija da direktno prebacis BTC na Binance.

Na kraju jos samo na Binance kupujes LTC za BTC, gdje je provizija reda 0.1%.

1 Like

Jako je mala suma u Bitcoinu da bi radio na ovaj način.

Ti si trebao kupiti direktno LTC, te isti poslati na Binance sa jako malo naknade.

Još bolja opcija je, trebao si od nekog ovdje kupiti USDT koji bi ti se već našao na Binance :wink:

1 Like

Zašto nisi uzeo direktno BTC na binance, BCX ti ima najveći fee što se toga tiče

2 Likes

Pozdrav. Moram ti reci da si lud prijatelju kad volis da bacas novac tek tako. Provizije ce te pojesti na kraju. Evo jedan jednostavniji nacin za kupovinu uostalom imaces na kanalu jos korisnik savjeta. Lp

4 Likes

Sve ti je rečeno ovdje :

https://forum.crypto.ba/t/bcx-ba-kritike/5420?

1 Like