BCX - mjenjačnica problem

Pozdrav, BCX mjenjacnica je stala sa radom prije 2 sedmice. Navodno problemi sa sparkasse bankom. Ima li iko nekih informacija kada će početi sa radom i da li će uopste počinjati. Inače je stranica extra za kupovinu i isplatu. Nebih je mijenjao zato me zanim ova informacija. Hvala

1 Like

Mislim da će taj problem biti uklonjen ubrzo.

Javiću ekipi BCX da vam odgovore što prije.

Hvala vam puno!

1 Like

Poštovani korisnici,

Obavještavamo Vas da je zbog zastoja u platnom prometu, zbog poteškoća sa bankama, mjenjačnica trenutno ugašena.
Obzirom da je potrebno neko vrijeme da postignemo dogovor, adaptaciju i aktivaciju platnog sistema, u međuvremenu angažovan je i eksterni tim za cyber sigurnosnu reviziju, u svrhu analize, te poboljšanja trenutnog sigurnosnog nivoa platforme.

Zahvati koje trenutno radimo zahtjevaju vrijeme i privremeno gašenje nodova, registracije i same prijave na platformu.

Pratite informacije na stranici. Na ovom mjestu ćemo vas blagovremeno izvještavati o svim promjenama.

Za više informacija, kontaktirajte nas putem maila info@bcx.ba.

Hvala na razumijevanju.
BCX tim.

1 Like

Obavještavamo vas da smo privremeno obezbjedili posredni način za prodaju kriptovaluta sa isplatom direktno na vašu visa/master kreditnu ili debitnu karticu u roku 24h.
Uslugu obezbjeđujemo preko partnera posrednika pod sledećim uslovima :

Mogućnost isplate BTC, ETH. LTC, BCH
Provizija 5% od iznosa + fiksno 20KM
Isplata direktno na visa/master kreditnu ili debitnu karticu u roku 24h

Za sve detalje i instrukcije obratite nam se na info@bcx.ba

Srdačan pozdrav, BCX tim.

Ako sam svatio kako treba, npr. 100 (u BTC) km prebaceno… lijeze 75, 200km prebaceno lijeze 180 ?

20 KM je fixno koje naplaćuje BCX.ba za transakciju, ostalih 5% ide ka njihovom payment procesoru.

Za sve detalje javite se na info@bcx.ba, gdje ćete dobiti upute kako i šta :slightly_smiling_face:

Napomena, kupovina kripto valuta preko BCX mjenjačnice je još uvijek aktivno, 2% naknade na svaku kupovinu.

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF