BCX - mjenjačnica problem

Pozdrav, BCX mjenjacnica je stala sa radom prije 2 sedmice. Navodno problemi sa sparkasse bankom. Ima li iko nekih informacija kada će početi sa radom i da li će uopste počinjati. Inače je stranica extra za kupovinu i isplatu. Nebih je mijenjao zato me zanim ova informacija. Hvala

1 Like

Mislim da će taj problem biti uklonjen ubrzo.

Javiću ekipi BCX da vam odgovore što prije.

Hvala vam puno!

1 Like

Poštovani korisnici,

Obavještavamo Vas da je zbog zastoja u platnom prometu, zbog poteškoća sa bankama, mjenjačnica trenutno ugašena.
Obzirom da je potrebno neko vrijeme da postignemo dogovor, adaptaciju i aktivaciju platnog sistema, u međuvremenu angažovan je i eksterni tim za cyber sigurnosnu reviziju, u svrhu analize, te poboljšanja trenutnog sigurnosnog nivoa platforme.

Zahvati koje trenutno radimo zahtjevaju vrijeme i privremeno gašenje nodova, registracije i same prijave na platformu.

Pratite informacije na stranici. Na ovom mjestu ćemo vas blagovremeno izvještavati o svim promjenama.

Za više informacija, kontaktirajte nas putem maila info@bcx.ba.

Hvala na razumijevanju.
BCX tim.

1 Like

Obavještavamo vas da smo privremeno obezbjedili posredni način za prodaju kriptovaluta sa isplatom direktno na vašu visa/master kreditnu ili debitnu karticu u roku 24h.
Uslugu obezbjeđujemo preko partnera posrednika pod sledećim uslovima :

Mogućnost isplate BTC, ETH. LTC, BCH
Provizija 5% od iznosa + fiksno 20KM
Isplata direktno na visa/master kreditnu ili debitnu karticu u roku 24h

Za sve detalje i instrukcije obratite nam se na info@bcx.ba

Srdačan pozdrav, BCX tim.

Ako sam svatio kako treba, npr. 100 (u BTC) km prebaceno… lijeze 75, 200km prebaceno lijeze 180 ?

20 KM je fixno koje naplaćuje BCX.ba za transakciju, ostalih 5% ide ka njihovom payment procesoru.

Za sve detalje javite se na info@bcx.ba, gdje ćete dobiti upute kako i šta :slightly_smiling_face:

Napomena, kupovina kripto valuta preko BCX mjenjačnice je još uvijek aktivno, 2% naknade na svaku kupovinu.

Poštovani,
je li još netko osim mene ima problem sa kreiranjem ticketa na BCX.ba? Naime, pola sata se mucim da repliciram supportu, ali mi sistem ne omogucava da posaljem odgovor (svaki puta dobijem poruku Nedozvoljen format, iako u svojoj poruci nemam nista osim slova, tacaka, zareza, obicnih zagrada, povlake -. Cak i kad napisem jednu jednostavnu recenicu sa par rijeci, dobijem tu poruku. Izgleda da postoji neki solidan bug. Na kraju sam morao dignuti novi ticket i svoj odgovor im proslijediti u obliku screenshota jer više ne znam šta da izmijenim u tekstu odgovora pa da odgovor prođe. Hvala

Mislim da je ovdje u pitanju broj dozvoljenih karaktera, da li si probao poslati testnu poruku “hello BCX” :slight_smile:

Jesam. Na recenici od 10 rijeci dobijem istu poruku. Kada pošaljem samo “Test” tada prođe.

Također, pokušao sam dignuti sell order (za 0,005 BTC), i dobijam poruku tipa “Vaš saldo je nedovoljan”. U FAQ nije navedena minimalna i maksimalna vrijednost za BCX berzu (navedene su samo provizije, dok su za BCX mjenjačnicu navedene min/max vrijednosti i za sell je minimalna vrijednost 0,003BTC)

U ovom slučaju najbolje je da ih sutra ujutro kontaktirate, jer support im vjerovatno nije aktivan sad

Izbrisi tacke, zareze, upitnike… oni prave problem. Isto tako ne smeju ti slova imati kvacice kao Č, Ž, itd.

Nije do toga, jer sam u par ticketa kod repliciranja uredno koristio interpunkcijske znakove. Također, ne vjerujem da bi netko tko je razvio ovako kompleksnu web aplikaciju, dozvolio takav propust. U ostalom, na šta bi ta poruka ličila bez tačaka i zareza i sve u jednoj rečenici? U najmanju ruku ni na šta, niti bi bila razumljiva.

Pa pokusaj i videces… meni je to uvek pravilo problem kad sam hteo da im posaljem ticket.

Mislim da si u pravu, i ja sam imao isti problem kada sam prošli put koristio tehničku podršku. Možda bi trebalo pokušati sa drugim browserom.

Pozz radni narode. Jedno pitanje. Da li na bcx uopste funkcioniše berza? Meni već danima BTC ima vrijednost 69913 BAM i naravno grafikon je zamrznut…

Pozdrav, jučer sam se čuo da direktorom, svi ticketi će biti odgovoreni danas, tako da ne brinete ništa.

Trenutno modul za trade je još uvijek u nekom beta razvoju, tako da mislim da su oni trenutno samo mjenjačnica gdje se čeka modul taj, jer i RXC trebaju da listiraju isto.

2 Likes

Hvala na informacijama. Pozdrav!