BCX Giveaway - Promo kod za prodaju sa 5% na 3%, kupovinu sa 4% na 2%

Pozdrav kripto zajednico.

Kao naš najveći sponzor za predstojeći kamp/meetup u Sanskom Mostu, BCX.ba mi je omogućio da vam poklonim 10 kodova sa kojim ćete dobiti popust na mjenjačnici tj. umjesto standardnih 5%, upisivanjem ovog promo koda aktiviraće vam 3% naknada za prodaju kripto valuta po korisniku.

Isto tako, popust na kupovinu kripto valuta, upisivanjem ovog koda dobivate popust sa 4% na 2%.

Promo kodove ću dijeliti aktivnim članovima Crypto.ba zajednice, kao i novim aktivnim članovima koji do sada nisu se registrovali na BCX.ba mjenjačnicu.

Isto tako, određeni broj promo kodova će se dijeliti na na samom kampu u cilju promocije BCX.ba mjenjačnice.

Kod se mora iskoristiti do 18.09.2021 godine, poslije toga će isti biti nevažeći, zasada je dostupno 10. promo kodova.

Zapratite BCX.ba na socijalnim mrežama:

Facebook

Instagram

Twitter

Javite mi se sa porukom da ste zainteresovani za kod, nakon čega ću provjeriti vaš Crypto.ba račun tj. vašu aktivnost na samom Crypto.ba forumu, nakon čega ću vam dostaviti kod privatnom porukom na forumu.

Have fun and stay safe!

1 Like

Kako aktivirati BCX promo kod na mjenjačnici?

Kada kliknete na link Mjenjačnica, pojaviće vam se polja u kojima upisujete podatke koji su potrebni kako bi završili zamjenu kripta u KM ili obrnuto.

U zadnjem dijelu polja obaveznih za popunjavanje, imate polje Promo kod

Primjer u kojem mjenjam 0.012 ETH u BAM bez upisanog promo koda

A kada upišem promo kod

Svaka cast majstore za trud, i hvala za info na Discordu

1 Like

Proslijeđen ti je kod na privatnu poruku na forumu :slight_smile: Have fun.

Ostalo jos 9. kodova.

1 Like

Ima li za mene slucajno jedan kod Rux, imam nesto vecu isplatu pa bi mi fino dosao hahah. Pozdrav!!

1 Like

Naravno :wink: Javiću ti se privatno sa kodom!

1 Like

Hvala puno! Posluzice u dobre svrhe :smiley:

1 Like

Pozz, ako je još ostalo kodova dobro bi mi došao.

Hvala

1 Like

Pozdrav @Borke82

Javim ti se privatno sa kodom kroz 5 minuta!

Hvala, pozz svima!

1 Like

imal kodova

1 Like

Popust 26.11 27.11 28.11 na BCX
kupovina 2%
prodaja 3%