AstroWorld NFT Club

Pozdrav svima, želio bih da vas upoznam sa NFT projektom s dobrom pričom i mislim velikim potencijalom.

Informacije o samom događaju na kojem se temelji kolekcija

Astroworld je treći studijski album američkog repera i producenta Travisa Scotta. Objavljen je 3. kolovoza 2018. putem Kaktus Jack Recordsa i Grand Hustle Recordsa, a distribuirao ga je Epic Records. Album prati njegov drugi studijski album Birds in the Trap Sing McKnight (2016.) i njegov suradnički album Huncho Jack, Jack Huncho (2017.) s Quavom. No na zadnjem festivalu desio se skandal i 8 ljudi je umrlo, dok je 300 njih ranjeno, više možete pročitati na internetu (pošto sam novi korisnik ne dopušta mi da postavljam više od 2 linka na temi).
Informacije o kolekciji

***Kolekcija je bazirana na samom događaju. Ukupno ima 309 NFT-ova, s toga 1 NFT predstavlja host party-a i smatra se Legendary NFT-om, 8 special NFT-ova predstavlja one koji su umrli, a ostalih 300 one koji su ranjeni. Besplatni NFT-ovi za nositelje, ekskluzivan pristup zajednici, kripto nagradne igre i kapljice ulaznica za buduće Metaverse koncerte Travisa Scotta! Uzmi svoj dio povijesti. Nema presale-a i svi NFT-ovi su mintovani, samo se mogu kupiti na OpenSea. Više o kolekciji možete pročitati na officijalnom website-u: Astro21 Club.
PUBLIC SALE JE 29.12.2021 U 20:00H.
ASTRO21 - Collection | OpenSea

1 Like

Fina najava, ovako se to radi gospodo!

Dobro nam došao na Crypto.ba :wink:

Hvala na gostoprimstvu. Pokrenuo sam ovaj projekat da imam na nesto da se ponosim

1 Like