ASIC Antminer T9Plus

Pozdrav svima, treba mi savjet oko minera.

Imam priliku kupiti izmedju 10 i 20 ASIC Antminer T9Plus 10,5 Th, inklusive Flypower 1800w power supply po cijeni cca 100e po komadu.

Da li smatrate da je isplativo kupiti obzirom na cijenu? Da li uopste da se upustam u takvo nesto ili je to “smece”?

Pozdrav

1 Like

Pozdrav, sve zavisi u kakvom su stanju i koliko si spreman ih držati ukoliko krene sve dole :slight_smile:

Jer, budimo realni, ne može ovo rasti stalno… mora malo i da predhne sve :wink:

1 Like

Ma sad sam uglavnom fokusiran na trejd i time se bavim ali naisla mi je prilika za kupovinu minera pa reko da pitam iskusnije ljude o tome.
Znam i ja da ce ici dole, kao sto kazes mora se i to desiti, ali mene zanima isplativnost u kopanju, trenutna cijena nije toliko bitna.

Koliko ovi mineri mogu kopati vremenski, jos godinu, dvije? ima sam rigove pa prodao, miner nikad i sad razmisljam o tome jer mi je ispala prilika takva.

Najlakse pitanje, da li bi vi kupili za sebe ili ne nesto ovakvo? (ako imate jeftin pristup struji) :loud_sound:

Po meni smece, zaradjuje 15 centi dnevno.

Da li su ovo relevantni podaci?

Ne isplati se to drug,staro je previse. Bolje ti je za tu lovu uzeti grafickih pa sto izmajnas mijenjaj u BTC ili nesto drugo.

1 Like

Znaci bataliti samo :+1: hvala na savjetima! Pozdrav

2 Likes