Altcoins 2018

U koji altcoin vjerujete da bi mogao napraviti boom u 2018-oj godini
Moji pikovi, mozda nece biti boom, al vjerujem da bi mogli fino rasti
Ark
BAT
OmiseGo
Neo
Stellar

1 Like

Mooncoin, Html, Trollcoin, FujiCoin ocekujem ROI 1000%
Bice i video uskoro dok zavrsimo montazu :slight_smile:

Golem, Siacoin, Dragonchain…

1 Like

Ja sam evo kupio ove coine koje sam naveo u proslom komentaru za nekih 57$ za koje ocekujem taj visok rast. Kakav je potez bio vrijeme ce pokazati :slight_smile:

1 Like

Da li neko kupuje Bytecoin, ili radi majning ovog coina? Vidio sam da se može majnat, i kao ima mogućnost nekog rasta na 1 dolar do kraja 2018 prema raznim predikcijama, mada ko će to znati

Kakvo je stanje?

Jako tesko, ovako sad sam baci oko i mislim da market cap treba biti na nivou trenutnog market cap-a Bitcoina da bi dosegao cijenu od 1$. Sad da li je to moguce, moguce je, ali koliko je realno ocekivati to je vec pitanje.

realno dovoljno je na 0.10 da se dopelja i u debelom si plusu. stavljo sam neku kalkulaciju na one 3 rx560 moglo bi ga se navaljat podosta za mjesec dana samo…to ću i uraditi vjerovatno idući mjesec i nek stoji

SIBCOIN :smiley:

možel se kopati ili ga negdje kupuješ?

kopam eth, kupujem SIB. Moze se i kopati, ali nije trenutno profitabilan.

Ravencoin se čini privlačan, tek je izašao, može se majnat, a nema ga na berzama, moglo bi ga se nakopat i kad izađe na berzu skočit će mu cijena pravo

Koje benefite ce imati ? i hoce li biti kao ETN 21 milijarda ? :smiley:

izgleda da im je isti broj programiranih coina, ali imat će primjenu potvrđivanja vlasništva BTC i ETH, tako nešto, našao sam ga na nekoj lijevoj berzi Crypto Bridge, kad izađe na tipa Bittrex, mislim da će se na cijeni moći uzet prava lova

"The official medium post for Ravencoin describes it as “a digital peer-to-peer network for the facilitation of asset transfers”.

It is essentially an open source fork of the Bitcoin code with faster block reward times and is aimed at censorship resistance, transparency and privacy."

nešto sam računao sad na Coinwartz, ispada da je isplativije majnat ZEC pa pretvarat u ETN ili šta već nego kopat ETH pa razmjenjivat. Barem dok ETH ne krene opet gore, ovo je katastrofa šta se dešava sa cijenom ETH

e ja sam kupio ovog Ravencoin na

https://wallet.crypto-bridge.org

Ja imam nesto nakopano Bytecoin-a, ali ne znam sta da radim sa njim kad nista zivo ne mogu da kupim za njega. A desktop wallet radi sinhronizaciju danima mjesecima, tako da mi jos visi… Sada vidim da ga je Binance dodao na svoju listu ali je to izazvalo bum i nesto su srusili, tako da je sada na CoinMarketCap-u skinut sa liste, i disejblovan withdraw…

“BCN is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals are disabled.”

Sta raditi? Zna li ko sta? Ako je ikome zanimljiva ova jeftina stvarka

Ma pumpa obicna bila od strane botova i nista vise… pa su blokirali wallet radi slanja bcn sa poloniexa i ostalih mjenjacnica na binance gdje je bila cak 20 x veca cijena.

1 Like

ma i njie baš samo pupanje rastao je on pomalo u zadnjih mjesec dana, pa sačekaj čim ti otvore wallet pošalji ga na Binance i zamijeni za ETH ili BTC, ima ga i na Cryptopia, ali nisam upoređivao jel ista cijena