ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Meni nije jasno ovaj narod evo imali su u subotu prezentaciju u Sarajevu Sasa Ilic Danijel Botic glavni organizatori. Narod i dalje vjeruje ovim prevarantima koji su 2021 godine obmanuli svojom pricom da ce svi koji udju vec u 2022 biti vrlo bogati sad je 2023 narod i dalje ne vidi kako im uzimaju novac a ova Sipa njih to ne interesuje jer su i sami ušli u ovaj lopovski program a sto se tice Irme Okanovic ona je uspjela da ih zajebe i zeniq i rodbinu i prijatelje

1 Like

Opsta kultura ozbiljnih poslova I ljudi je davati informacije na javnu zabrinutost kritike i tako dalje.

A Zeniqu je glavna briga slučajno ne odgovoriti na ikakvu kritiku ili pitanje koje im nije po volji .
Isto koliko vidim ako ih se javno/ privatno pita nešto tako odmah blokiraju i izoliraju te ljude .

Pametnom dosta! Bježite od takvih ljudi

1 Like

Mi imamo sreću što je naš korespodent iz Tuzle započeo ovu temu, tako da ukoliko smo nekome spasili novac da ne ulaže u ovu očiglednu prevaru, onda je ljudski na jagnjetinu odvesti :smiley:

Staje Irma maca pojela jezik? Još malo i neces smjeti na ulicu izic.

1 Like

A šta je po tebi pametnjakoviću u životu sigurno 100% ? Stalan posao? Brak? Zdravlje? Šta? Kad si toliko pametan, otkrij nam koji je po tebi posao na ovom svetu siguran 100%
Ja radim sa ZENIQ-om i TUPAN-om , zarađujem i verujem i znam da su 99% sigurni osim ako nestane struje ili interneta, eto, jedino to da se ogradim a “ti Judo više ne budi neveran, nego veran” pa ćeš biti srećan kao i mi :wink:

1 Like

Kovačeviću, očigledno nisi razumio suštinu pa zbog toga lupetaš gluposti sa tendencijom uvrede. :slightly_smiling_face:
Moram te razočarati. Nisam raspoložen za tu vrstu prebacivanja.
Toplo ti preporučujem, ako već ne želiš da pročitaš i shvatiš suštinu; nemoj bar javno da pokazuješ koji od naziva, Zeniq ili Tupan, je tvoja karakterna osobina tj.opis tvog mentalnog sklopa.

Uživaj i budi srećan u tome što radiš. Moja konstatacija ne treba da te sputava u tome, bar ne u teološkom smislu, ako si već toliko pokoran.

Haha kralju… Samo ti uživaj u svojoj gordosti i demagogiji, dok ja za godinu i po dana zaradh gotovo 19.000€-urića, a ti samo likuj blogu poput sličnih mudrosera👍

Pa sta je onda reci za one koji su davno usli a jos nisu u plusu ? na koju si ti foru onda profitirao osim sto si uzeo njihov novac ?

Ilijin stav je, nek on zarađuje, a ostali koji su prevareni nema veze :smiley:

Nadam se da ćeš platiti porez na tih 19.000€ (ića)

2 Likes

Jednostavan odgovor, njihov problem je lenjost da dolaze na Vebinare jednom ili dva puta nedeljno i da uče kako mogu zarađivati.
Prvo lenjost da NAUČE gde su to ušli, zašto su ušli, sa koliko novca se isplati ući i na kraju da sebe naoružaju trudom i strpljenjem.
Generalno njihov problem je NEZNANJE osnovnih stvari o nečemu gde su ušli novac.
Sad da ih pitate osnovne stvari Ko je ZENIQ, gde mu je sedište, ko su njegovi finansijeri, direktori, na kom principu kompanija radi, šta je to mrežni marketing, po čemu se razlikuje od afilijet-a, koliko novca mu se isplati ući i čekati ako već neće da promoviše kompaniju - znam, rekli bi vam da NEMAJU POJMA, nego su kao magarad ušli novac i mislili da će on odmah da se oplodi za mesec dana, da izvrše povrat novca a onda lezi lebu da te jedem, e baš… Neću vređati takve ljude, dovoljna im je uvreda to što ne razumeju zašto ne zarađuju.
20.07.2021 god. nakon par neuspelih projekata sam ušao u ZeniQ i nakon prvog vebinara uložio 1.500€ u samo jedan i to virtuelan ZeniQ Hab (In-house varijanta) koji je tada mintao 40 ZeniQ coina dnevno. Nije mali ali nije ni veliki novac ali je bitno da ni centa preko toga više nisam uložio u ZeniQ verujte a zaradio sam pristojno za ove godinu i po dana.
Politika ZeniQ kompanije jeste da ima svoje edukovane kupce/članove, koji znaju šta su kupili i za koliko će im se isplatiti ukoliko ne promovišu kompaniju a ukoliko to budu radili onda ne samo da će brzo povratiti investiciju nego će i zarađivati a da bukvalno sa koje pre strane im dolaze novčane nagrade i razni bonusi!
Mnogi nisu shvatali a zašto, zato što nisu dolazili na vebinare da se informišu kako mogu što pre oploditi svoj novac, već su ušli 100, 200, 300 € i mislili to će odmah za mesec ili dva skočiti na 1000, 2000, 3000€.
E zbog takvih gospodo moja Soroši, Rokfeleri i druge masončine poseduju 90 i nešto % kapitala kod sebe dok ostatak čovečanstva je neuk i polupismen.
Ja u svojoj liniji prvih članova sam doveo svega 18 članova, od toga par rođaka i prijatelja koji mi veruju. Od tih ljudi nastala je mreža od 575 čoveka od kojih je možda 10% investiralo i radilo kao ja, 10% je samo investiralo a ostalih 80% sedi besplatno registrovano i čeka da mu padne sa neba.
Gospodo, kao i u svakoj firmi, karijera je bitna a ne sedeti u mestu. Ja ne smatram sebe za karijeristu koji će gaziti preko mrtvih i uzimati tuđi novac, ne. U ZeniQ-u je jednostavna politika, koliko EDUKOVANIH članova budeš doveo u kompaniju toliko ćeš i ZARADITI, jer oni zasigurno neće piti makiato i blogovati, već će takođe investirati i dovoditi druge u kompaniju! A od onih 80% nikakve vajde jer niti su sposobni učiti, spoznati, preneti znanje i bar nešto investirati u svoju budućnost na duže staze.
Ovaj projekat sa visokotehnološkim uređajem, namenjenim za masovnu upotrebu zahteva dosta novca u proizvodnju kao i u programere koji će ga stalno poboljšavati i pratiti trendove kretanja u tehnologiji i kripto svetu. Pored dva šeika suinvestitora, kao i direktora, šefova pa čak i programera postoji oko 750.000 entuzijasta iz celog sveta u kripto svet poput mene, koji su postali članovi/suinvestitori/deoničari ovog jako obećavajućeg projekta!
Sve dok je edukovanih kupaca Habova nema potrebe za reklamama, ZENIQ se sam od sebe nudi i prodaje habove a i kad bude bilo potrebe videćete jednog dana sportistu poput Mesija ili Ronalda ili Novaka Đokovića kako ga reklamiraju na lopti ili reketu ali tada će gospodo za većinu vas sumnjičavih biti kasno da investirate svoj novac u ZENIQ , jer će taj novac bito upotrebljen za finiširanje projekta a vi će te dobiti jako sitnu zaradicu od nas koji već evo dve godine trubimo na sve strane za ZENIQ.
Svet će vrlo brzo čuti za ZENIQ a mnogi će se tada kajati zašto nisu ušli u njega!
Još smo na početku, dve godine je malo za ovakav Mega projekat i što je jedan od lidera na vebinaru rekao “zamislite avion koji je tek izašao iz hangara i ide na pistu za uzletanje, e tu smo mi” a ja vam kažem da smo već zauzeli pistu za uzletanje, motori rade i čekamo trenutak za LET U VISINE! :+1::slightly_smiling_face:

Zavidniče, pakost i ljubomora su mane a ne vrline, zar te tvoji nisu vaspitali tome?

Ja lično niti sam zavidan, ni pakostan, a najmanje ljubomoran na vaš “poduhvat”.

Ono što mene interesuje, jeste upravo činjenica da vi SAD TVRDITE da zeniq nije prevara, te da Irma nije prevarila pofino ljudi? :smiley:

Ti nisi na zeniq coinu zaradio nego na ljudima koji su usli preko tebe

1 Like

Gde je dokaz da je ta Irma prevarila ljude?

OK @Ilija_Kovacevic! Razumio sve osim jedne stvari…
Dok vi, edukovani i pametni, ‘‘oplođavate’’ novac i bez sumnje polijećete tim avionom (gdje god da vam je destinacija), zašto ste toliko zabrinuti za nas needukovane, primitivne i nesposobne da nešto preduzmemo, stvorimo i zaradimo?
Jednostavno, dozvolite da propustimo let.

Lagano prezentujte projekat (ako je već neophodno jer si rekao da se sam propagira), ponudite i budite bez sikiracije. Ko hoće pristupiće, ko neće - booli vas uvo. Obletite i drugi put planetu koju god želite bez nas. :slight_smile:

Poštujem tvoj trud i iscrpan pokušaj promovisanja, ali ću ti iskreno reći…
Toliko gluposti nalupati, citirati nekakve anonimne lidere, nameće mi samo sljedeće zaključke:

  • pomenutih 750000 genijalaca je previše za taj vaš avion. Nema ni za sve vas mjesta u njemu.
  • na pisti ste predugo. Ostaćete potpuno bez kerozina, čigledno i bez novca za isti.
  • ako ikad i uzletite, tako pretrpani, sa izdašnim zalihama kerozina - Ne letite bar previsoko bez cilja (destinacije) - bol pada je, veeeeoma, zaljubljena u visinu.
  • nakon vašeg uzlijetanja nastupiće potpuni finansijski kolaps. Sav novac će biti u Zeniq-u, ma, fening ni za lijeka neće biti nigdje drugo…itd, itd, itd…

U ostalom, u dobar projekat nikad nije kasno ući.

1 Like

Kad pogledate razliku u kvaliteti teksta između @Ilija_Kovacevic i @PMF uočavate koliko se “zeniksovci” trude da napišu što više, ali činjenica govori da su napisali ama baš ništa.

Hoćemo malo naučiti gospodina Iliju da većina nas neće pročitati dalje od dva reda njegovog teksta, prvenstveno jer zamara, sudi, glumi žrtvu, a kako čitam tako me glava boli od nelogičnosti u ovom “daj da nabubam što više, možda se prepadnu” tekstu.

Možda da probamo čitati tekst odzada, možda bude imao smisla?

I šta će bit, on tvrdi da Irma nije prevarant-ica :smiley:

trump GIF

2 Likes

Dobro si ti ovo Ilija napisa i to je istina sto vise ljudi ukljucis vise ces da zaradis a zaradjujes svojom pričom pumpate mlatite praznu slamu jesi li bio na vebinarima 2021 godine i da li znas kako su prezentirali Irma Okanovic i Sasa Ilic. Nije samo Irma prevarant nego svi vi u Zeniq - u,koji navlacite ljude da se ukljuce da otkupe i da kupuju hub od 1500 ili 3000 jer ti i ostali onda imate zaradu ako otkupim od 1500 preko tebe ti dobivas 250e a ako kupim od 3000 ti dobivas 500e eto tako vi zaradjujete znaci da je taj novac vec potrosen nemaga vise evo ja sam nudio danijelu boticu sasi ilicu mnogima od njih da otkupe moje hubove imam 70000coina jer oni kazu da ce to bit velika vrijednost da ce bit jedan coin preko 300e ja im dajem svoje hubove i cone za 50000e kazu da je to previse novaca :joy::joy::joy:to znaci da su mi dali pravi odgovor da to ne vrijedi nista niti ce ikada da vrijedi zato Ilija ne budi naivan i nemoj vise da narod lazes jer ako taj narod bude trazio svoj novac nazad bit ce jebeno nemoj da ga trosis

3 Likes

To ti je brate ista prica kao sa vakcinisanim i nevakcinisanim ljudima… Nekad samo treba reci sta mislis i ne upustati se dalje u bilo kakvu diskusiju. Ne vredi!

3 Likes

Dragi prijatelji, koji sve ovo čitate shvatite da vas @Rux , @PMF i njihovi botovi obmanjuju i samo troše vaše vreme ovde, čitajući njihove proizvoljne zaključke a bez da su dobro proanalizirali koncept ZENIQ projekta. Ovi dokojni “razotkrivači teorija zavera” polaze logikom da svoja plitka razmišljanja mogu vama nametnuti time što će taktikom “dva loša ubiše Miloša” nadgovoriti i isponižavati svakog ko veruje, radi i zarađuje u ZENIQ.
Kao što i sami vidite ti ljudi su (samo da bi sačuvali renome svog “istraživačkog posla”) spremni da vas lažu i spinuju celu priču oko ZENIQ-a, samo da se javno ne izvine da su ipak pogrešili i da ZENIQ nije nikakva prevara već legalan prokekat, legalne kompanije koja je transparentna, ima zacrtan roadmap, polako zaokružuje ceo koncept i zahvaljujući tome ima sve više članstva, ulagača i partnerskih kompanija.
Manite se prijatelji ovakvih dokojnih umišljenih zavidljivaca koji se nikada i ni za šta neće izviniti da su pogrešili.
To što jedan od njih napisa, parafraziram “neću ti ja čitat tolike tekstove, baaaa…”, dovoljno govori o njihovom intelektu i spremnosti da nešto prouče, saznaju, shvate i na kraju, ako ne žele raditi taj posao (mrežni marketing) ili ne žele investirati u ZENIQ, da se bar javno izvine sa sve budalaštine koje su napisali protiv kompanije ZENIQ i njihovog projekta, ali očito za tako nešto nemaju ni grama ljudskosti u sebi.
Ne bih detaljisao o ZENIQ-u, već sam pričao uglavnom uopšteno, ne zato što me mrzi da objašnjavam, već je isuviše kompleksna tema da bi se u par rečenica mogla kompletno objasniti onima koji zaista žele da sebi i svojoj porodici obezbede jedan lep i dugoročan prihod i finansijsku neovisnost, ovisno od uloga investicije.
Što se tiče ove trojice zvekana, ne bi me začudilo da naprave još koji lažni profil pa da me grupno napadnu lažnim izmišljotinama i lažima o ZENIQ-u kako bi sačuvali svoj “renome” pametnjakovića ali ne dotiču me njihove packe kao ni jednog od mojih kolega i koleginica iz ZENIQ-a već ih sažaljevamo, bolest ne bira. :smirk:
Što se tiče njih, za njih važi ona stara poslovica “ne vredi gluvome pričat, ni slepome mahat” a vi draga gospodo koja imate strpljenja čitati i interesovati se kako da ne gubite vreme na ove gluposti i kako da zaradite novac, stojim vam na usluzi i , pišite mi sve što vas interesuje, ujedno vam i preporučujem sajt
Živeli :slightly_smiling_face::+1: