Electroneum (ETN)

da li je neko probao kakav android emulator pa da se ova aplikacija stvi na računar/laptop i da majna…možda bi bila brža od klasičnih majnera…

usput ima li neko da postavi podešen neki majner, meni nikako neće ni na kojem da majna etn, ne znam jel do karitca ili čega već


majnam sada na ovom novom poolu … ide ko od sale :smiley:

1 Like

jel majnas karticama ili sa cpu?
ako majnas karticama skini claymore miner, idi na nanopool.org izaberi electroneum quick start, tu ukucas podatke i skines bat file koji zamijenis sa onim iz claymore.
ja sam tako majnao etn na nanopool. nesto kratko.

ma neće samo se ugasi majner, kontao sa 3 rx560 to, ali nikako ni sa jednim majnerom neće…vidjet ću taj awesome miner možel, nisam to još probao.

dal i ti je taj hash sa modovanim BIOS ili orginalnim? meni je na rx560 315h/s na org bios, pa da uporedim to malo vrijedi li da opet stavljam modovani…nekako počnu kreširat izgleda zbog modovanog biosa

GTX 1050 Ti …bez modifikacija … a modifikacijama bi mogao navuci i do 450 … ali ne umaram comp jer ga koristim za rad :wink:

1 Like

Ovako to izgleda u 3 dana

HEj, Crypto Cat, kakvo je tvoje vidjenja u ovoj situaciji za ETN ? Na koliko ga cekamo i kada :stuck_out_tongue:
Znam da do sada nisi omasila sa predikcijama :grin:
@Crypto.Cat

2 Likes

Nije se odavno pisalo na ovoj temi ETN :slight_smile:

naime, naletio sam na finu ekipu sa balkana u ETN Telegram grupi, pa ko je zainteresovan nek pristupi

tg://join?invite=HDPpLBGKx1AgVPWn6JdDjw

1 Like

Ekipa nije fina, nego je sekta. Dobio sam ban, cim sam spomenuo da sam kopao klonovima i da sam skupio par hiljada etn-a tako…
Zavist…

1 Like

ahahaha sekta ahahah crypto sekta…nemoj tako ima tamo doblog splavarenja vidim po porukama :smiley:

Ne bi rekao da je zavist, vec ljudi ne razumiju zasto si varao da bi dobio ETN-a :slight_smile:

1 Like

Banovase me kada je onaj spomenuo da je bubrege zalozio u etn. Zato i jeste nervozan. Jedva docekali da mi kazu kako necu dobiti etn iskopan klonovima, a ja vec prebacivao, samo mi sada zakljucan nalog, jer sam kucao pogresan pass vise puta. Pa sam poslao supportu mail

1 Like

ljudi ko da u u nemačkoj ne razumiju zašto se mujo kuca prekovremena kad ne radi prekovremeno :smiley:

1 Like

to onaj Nikola Tesla, sekta onda gdješ bubreg za crypto, niej valjda toliko loše u Obrenovcu :smiley:

@Rux Zato sto je njihov sistem omogucio da pravis klonove i to su radili svi, osim njih iz grupe. Nikome etn nisam ukrao. Nego sam svaki broj morao da regam na tom klonu, pravi broj, To u sustini i nije varanje, jer taj broj vise niko ne moze da iskoristi za mining…

ne kontam šta si radio al što da ne, isto ko i za porez, ko ga može ne platit svaka mu čast

vrijedil ovo šta majnat ljudi ozbiljno? vjeruje li se u taj ETN toliko? profitabilnos je -100% sa majningom

CIme ces ga majnati, zivota ti ? :smiley: Ukljuci phon pa koji komad dnevno uhvati. Mozda nekada bude nesto vrijedio shit. To nikada ne znas… Ako te ne kosta, majnaj…

Ma sto si kopao kopao sa GPU… ako imas ASIC minera za ETN onda ok :slight_smile: