BCARD Shared Masternode 1 - Aktivan

ja bi radije na wallete BCARD, pa ko hoće reinvestirat u drugi node lakše mu je, a i stabilnije sad imat BCARD nego BTC, u svakom slučaju nek ga tamo kako ko hoće sebi raspoređuje

Naravno, vi odlučujete šta radite sa vašim sredstvima.

Ali po meni, ne može nikako biti BCARD stabilniji od BTC-a, možemo se probuditi ujutro i naći BCARD na 500sats jer realno, 3-4 sedmice star coin… ne znaš šta može ispasti :slight_smile:

To je ono, mac sa dvije ostrice :slight_smile:
Ako pretvoris odmah u btc, siguran si, a ako ostavis, mozes brutalno zaraditi, ali isto tako brutalno i popusiti :smiley:

Super je sto je Rux stavio anketu.

2 Likes

Još ništa

Kad ovdje vidiš balans preko 5000, onda je legao prvi reward.

http://cardbuyers-explorer.skypool.fr:3001/address/BCaNynBPy18ThQZqeQRABY3AGgpV93Nyb6

Auuu pogledaj ordera na BCARD

1 Like

Evo ga i prvi reward od 70 BCARD :smiley:

Idemo lagano :wink: sad čekamo da coini postanu dostupni tj. dok “zastare” “mature”

Mislim da je problem slanja u BTC visok fee na male iznose.
Po meni najbolje je slati u BCARD pa da mi sami mijenjamo kako želimo.

1 Like

Naravno, vaš je izbor.

Evo jos nekoliko konfirmacija i šaljem tebi kapa na adresu, darki isto na adresu a resto šaljem na mjenjačnicu da prodam

@slesh daj mi i svoju adresu

BMaC2eGce1uoq5RzgQu8QdgPwmXWo9xA4Q

ja bi BCARD za isplatu, pošto mislim špekulirat sa njim

1 Like

Pošto ja već imam jedan masternode, meni odgovara da dobijem na wallet pa onda sve zajedno šaljem na mjenjačnicu. Inače možemo očekivati 2 Rewarda u 24 sata pa se može slati i jednom dnevno umjesto za svaki reward posebno.

1 Like

nema frke, ja kad sam tu blizu poslaću svaki put, jer saljem u jednoj transakciji sve to pa je fee jako mali :slight_smile:

1 Like

@Rux Nisan pri kompu, cek i meni si na wallet bacio ili ? Ja glasao na anketi btc :sweat_smile:

Znam ali si htio prvo na adresu pa hajde reko da ispostujem :wink:

Još bolje možda, evo cijena raste :slight_smile:

Ok. Onda neka tako i ostane ubuduce. I tebi je lakse tako, da ne mozgas za nas dio. Vraticu 3 komada ta, samo da budem pri kompu

Cijena BCARD-a je preko 6k sats :slight_smile:

CIJENA 9k sats

uduplali smo ulog gospodo

@Rux je da pratimo sto masternode iskopa ? Na onoj main adresi ne vidim ? To vjerovatno treba MN adresa da se prati ili ?

http://cardbuyers-explorer.skypool.fr:3001/address/BCaNynBPy18ThQZqeQRABY3AGgpV93Nyb6

1 Like

Momci, hajmo mi chat prebaciti na Discord, kako bi očistio ovaj post i samo bitne stvari vezane za node da objavljujem

ima kanal #masternodes na Discordu!¨

Hajte onda na discord. , moze li se ovo nekako popraviti da bude preglednije ovde. 100 poruka, nikako prelistati na dole :slight_smile:

Još jedna uplata za masternode, 70bcard

Šaljem trojici dok se urade konfirmacije, po 6.9 BCARD-a

Uzimačina
Uzecu mali fee od 0.1 BCARD po shareholderu za odrzavanje i ovo slanje, a vps je od mene prvi mjesec, nadam se da nije problem

Ostatak šaljem na mjenjačnicu i mjenjam, i tako ćemo dok ne nakupimo 0.14 BTC-a na mjenjačnici, što je otprilike suma koju je uložilo 7 od 10 ljudi :slight_smile:

Neko je slao 0.022, neko 0.0225, pa 0.023, to ćemo regulisati tačno da se vrati koliko je ko poslao kad nakupimo BTC-a.