ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

@Irma
Ok, sve stoji sto se tice informacija, medutim to i dalje nije razlog da se ne kaze ili da se kaze polovicno. Evo na primjer ja sam sad saznao od Vas informaciju i hvala Vam na tome dok ostali ljudi ne znaju.
Mislim da svi oni koji su zainteresirani za zeniq trebaju znati sve informacije koje su za javnost bitne. Naravno, u svakom poslu ima tajni ali isto tako dosta je upitnika, a i sami znate da u grupi zeniq adria nije dopusteno komentiranje i isto tako za vrijeme trajanja webinara isti ne odgovaraju na pitanja koja im se u chatu postavljaju ili izbjegavaju.

Jedan put je doticni gospodin Danijel Botic rekao gospodinu Vojkovicu da ugasi chat jer “indijanci” postavljaju pitanja.
To nije u redu, ali svakako hvala Vam na vasoj pristupacnosti.

1 Like

Slažem se sa tim ali ja ne mogu upravljati drugim ljudima i ne želim. Cijenim i poštujem svakoga ali svako ima svoje stavove.

Na mojim prezentacijama je chat uvijek otvoren i na kraju uvijek odgovorim na sva pitanja.

Svaka moja grupa je otvorena i ljudima odgovaram i ja i drugi na pitanja.

Moj stav je, da je ljudima potrebna informacija i trudim se da je svima dam. Edukacija i korektan način prenosa informacija je za mene najbitnija stavka.

Nema na čemu, tu sam. Čast mi je pomoći.

Lijep pozdrav

1 Like

Možemo li dobiti pozivnicu na tvoju sljedecu prezentaciju.

Interesuje me da čujem te informacije

1 Like

Naravno,

evo vam moj broj +436605873882 pa se javite da vam posaljem.

2 Likes

Pa mislim zasto ulagati u ovaj projekat (jeste scam nije scam) kada je sve toliko na popustu. Nije dzaba brat Vitalik rekao pohlepa ce unistiti kripto.

@Irma - ne komentiram Tupan kao ni Avinoc jer ne vidim kako ti projekti zarađuju na kraju godine niti jedan dolar iz njihovog navodno vrhunskog posla.
Ali možda Vi imate neki link sa godišnjim prometom navedenih kompanija ?

Naravno zarađuju ( uzimaju) oni kad god im netko iz Zeniqa uplati novce . O tim uplatama ulagača ne pričam .

Npr. Avinoc nakon pompozno najavljenog leta u nebesa kad izbace platformu evo i sad nemaju nikog kako izgleda .
Opet volio bi ako me neko može razuvjerit konkretnim provjerenim podacima.

1 Like

Pa zna se sta se radi ovo je piramida i neki od njih su uzeli milione jer smo mi glupi i oni se pravdaju kako oni pomazu ljudima znas kad bi oni nekome pomogli da nemaju korist nikada

1 Like

Zeniq swap je online. Prvi swap ikad bez blockchaina!!!

Ne vjerujem da će se itko od onih koji su vrijeđali ispričati ali očekujem minimum pristojnosti i promjenu naslova teme.

Swap bez blockchaina ?

Na šta radi, na paru/maglu?

Ko osigurava ispravan swap, vi lično?

Pa vi se ljudi svakodnevno isfuravate i to sami sebe.

Cio kripto svijet se okreće ka blockchainu i iskorištavaju svaki atom ove tehnologije, a onda uletite vi biseri i izvalite ovako nesto…

Cartoon Knife GIF by Scooby-Doo

Koliko vidim vama je jedini cilj da promjenimo naziv teme ili još bolje, da je izbrišemo.

Ovako, naravno da ne postoji swap bez blockchaina i da mora raditi na nečemu. Stavio sam ti link za swap, znači da postoji. Ne, ne radi na paru niti na maglu. Radi baš na tome na čemu jedino i može, na blockchainu. Ne radi niti na jednom blockchainu koji trenutno postoji osim na onom za koji tvrdiš da ne postoji. Daj se skoncentriraj i pokušaj sam doći do odgovora na ovu misteriju. Ili toliko želiš i moraš biti u pravu da ne možeš vidjeti nešto toliko jasno i očito. Istinu. Zeniq nije prevara, naslov teme je prevara. I ako ga ne promijeniš ispadaš i sam prevara.

1 Like

Sad bacamo rime ha😁 kako bi se izgubio smisao.

Evo jedna rima, kad vec bacamo rime

“vidi Gnjurca, voda mu do koljena”

Stvarno, to ti je odgovor? Evo ti smisao. Vodiš stranicu na kojoj kao razotkrivaš prevare i upravo si razotkrio jednu…sebe.

2 Likes

Zbog gnjurca jer mu je voda do koljena?

Bryan Cranston Mic Drop GIF


Baš si otužan lik, žao mi te na neki način. Ipak, svako dobro ti želim.

1 Like

Season 9 Thank You GIF by The Office

Zašto vam smeta naziv? Vi imate jedno mišljenje, mi drugo. Baš je fino ime i sviđa mi se. :slight_smile:

Meni je samo fascinantno kako vi uzdižete stvari koje napola mrtav dev može izforkat. Ima li negdje source kod tog swapa da pogledam?

1 Like

Evo godinu i sedam mjeseci kako sam ulozio 900eura i još ne mogu povuc svoj novac a obecali su da ce prosle godine cijena jednog zeniq coina biti 2eura cista prevara

1 Like

Gospodine, meni je jako žao zbog toga što vam se desilo al vi ste pravi primjer osobe koju oni ciljaju. Osoba koja ne zna o kriptu kako bi mu mogli obećati brda i doline i kako je ovo revolucionarno.

Ne treba se uopće shvaćati ozbiljno projekti ni ljudi koji obećavaju neku cijenu, to je čisto navljačenje. @Irma će sada reći to su ljudi nemam kontrolu nad njima, al puno je takvih ljudi u Zeniqu koji si dopuštaju svašta (znam iz osobnog iskustva). Moglo bi se reći da ih Zeniq motivira na takav pristup i izbor žrtvi.

Druga stvar, davno je bilo očito da oni nisu decentralizirani, ali evo i pravi primjer toga. Mogu vam uzet pare kad požele, a vjerovatno putem njihovih Termsa imaju i pravo na to.