ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Imate na dnu komentare od prije nekoliko sedmica gdje se ljudi zale da ne mogu prodati zeniq i opisuju citavu vasu organizaciju kao sektu. Bas je detaljno opisano. Jeste li vi probali da prodate od skora? Moze li ili ne?

Da li je ralno da na svakom posto gdje se piše da je zeniq prevara postoji neko ko piše i hvali projekat očito imaju dobar marketing tim koji redovno prati google sa pojmovima “zeniq”… odem da ukucam na google da istražim dosta naroda koji dokazuju da su prevareni i jedan lik koji govori sačekaj 5 godina i vidjećeš za 5 godina okrenu pare i nestanu i posle gledaj gdje je vedro čemu ovoliko pravdanje stavim se u poziciju da ništa ne znam i samo iz tog aspekta mi bude čudno čemu toliko dokazivanje odnosto odkud toliko negativnih komentara na svakom blogu ako nije prevara

Izvinjavam se što kasnim sa odgovorom.

Evo historije jednom 1245,09 15. Aprila i jednom 1251,92 isto 15. Aprila i vidite i različito vrijeme.

Ne znam zašto neki ljudi tako pišu i čemu im to služi.

Prodaja Zeniq Coina kao ERC20 na uniswapu je bila moguća već od Aprila prošle godine.

Sad je moguće i na LATOKEN Coin da se prodaje bez wrapovanja. Cryptocompare je isto Coin listovan, sljedeće je CMC i još dodatne centralne mijenjacnice.

Možete biti sigurno da ja nisam član neke sekte niti bi to bila.

2 Likes

Zdravo. Mog starog su uspjeli da ubace u ovu piramidu i zanima me kako, gjde i da li se moze prijaviti prevara. Vec je dao nekih 12k na “procesore” za rudarenje i izgleda da je voljan da “ulozi” jos novca, a posto ga ne mogu uvjeriti da je prevara jedino mi ostaje opcija da prijavim kerovima. 19. Marta ima neka kao prezentacija na kojoj ce biti lideri prisutni, mogu znaci da dodem do imena osoba koje su blize ka vrhu piramide. Da skratim pricu What do?

Zdravo svima cuo sam za ovaj zeniq i htio bih da ulozim neki novac, ali nisam jos shvatio je li prevara ili ne ako bi neko malo iskusni mogao objasniti malo vise o tome, hvala i lijep pozdrav za crypto.ba

2 Likes

Procitaj sve sto pise na temi pa se samostalno odluci.

2 Likes

Evo ti prilike da naučiš neke osnovne stvari :slight_smile:

Dobro nam došao

1 Like

bolje vas nasao :slightly_smiling_face:

2 Likes

Rečenica koju sam napisao glasi “Ovu grupu da istreseš možda se skupi sto eura, sudeći po razini komunikacije i kulture”. Interesantno da si se uhvatio samo prvog dijela, to puno govori. Ali da pojasnim što sam htio reći s obzirom da si to shvatio tako banalno. Iz mog iskustva, uspješni ljudi koji zarađuju ozbiljniji novac ne gube vrijeme na pljuvanje i omalovažavanje drugih projekata. Pogotovo ako su neinformirani poput većine vas tu. A da ne govorim o napadima “ad hominem” koji su po meni samo dno komunikacije. Ja sam tu stavio par komentara o projektu iz vlastitog iskustva i nakon par upisa već sam proglašen prevarantom iako nigdje nisam stavljao nekakav referral link ili zvao ljude da mi se pridruže. Dapače, biram s kim surađujem i ovaj mentalitet koji pršti iz ove grupe mi nije zanimljiv. U međuvremenu, Zeniq whitepaper je online. I još jedna interesantna crtica…prije nekoliko dana se na Jahorini održao panel “Kriptovalute – digitalni novac za digitalno doba” na kom su sudjelovala dva predstavnika Zeniq technologies iz samog vrha kompanije. I zamislite sad, nisu uhapšeni na licu mjesta. Kako to, kako…kako to? ‘Jahorina ekonomski forum’: Velika zainteresovanost za panel “Kriptovalute – digitalni novac za digitalno doba” | Banjaluka.net Ugodan dan!

I šta sad, mi trebamo da kažemo to je to, nisu prevara, na osnovu ovih par informacija :smiley:

NeTje moTji Pantiću, jer vi još uvijek niste javni sa kodom :smiley:

A bogme kako smo nanjušili, čista ste fork/kopija DASH koda, ali vrijeme će reći.

1 Like


Rudi jesi ti ovaj u bijelom :mask:

Vjerovali ili ne samo sam čekao da vidim ko će otvoriti temu zbog panela održanog na jahorini, mogao si da učestvujes na panelu ako uplatiš određena sredstva, i eto kako ste vi upali na panel, nikakva preporuka apsolutno ništa keš i u igri si… Proguglajte malo i naćete brojne prevarene sa zeniq bolje da ste to spomenuli nego ovog arapa koji je došao da muze pare odavde i na taj način vara i zaradjuje… samo mi dajte odgovor ko vas je preporučio da učestvujete u panelu odnosno da li ste platili da učestvujete ili vas je neko preporučio ?

1 Like

STA MISLITE O ZENIQ WHITE PAPER OVJERENOM OD NAJVECE KNJIGOVODSTVENE FIRME na svijetu DELOITTE. Da li je SCAMM , prevara i da li Shaik AL MAKTUM spada u najvece prevarante na svijetu ? KO razumije shvatit ce :slight_smile:

Odlično drago mi je što si i sam priznao da ste platili da se pojavite na panelu :smiley: Nakon tvog odgovora svima treba sve da je jasno

Whilst Deloitte Professional Services (DIFC) Limited (“Deloitte”) has provided comments on
this white paper, it has been prepared by ZENIQ solely for business information purposes, and
it expresses ZENIQ’s views and opinions, and reflects information and assumptions supplied
by ZENIQ, which Deloitte has not verified.

Evo čitamo. Moze li link do komentara iz citata ili Deloitte-ovog dokumenta da vidimo sta kazu i o čemu? U whitepaperu se Deloitte pominje 7-8 puta i to iskljucivo u disclaimerima.

I sta bi sada mi trebali da zakljucimo iz ovog komentara ? DELOITTE je verificirao WHITE PAPER , ne posao koji ce ZENIQ da radi. DELOIITE je nekoliko milijardi dolara teska firma, pokazite mi koliko drugih projekata ima sve ove nivoe koja eima ZENIQ? etherium ima tokenizaciju i nista vise , Bitcoin ima blockchain samo za precenje trensvere bitcoina iz walleta u wallet. I TU JE KRAJ . ZENIQ ima blockchain, DVIJE MJENJACNICE , TOKENIZACIJU , NFTs , SMART CHAIN, DEZENTRALIZANA mjenjacnica , APP , STAKING , DEBITCARD SWAP i najvaznije ZENIQ HUBS , PRIVATNU BANKU sa VIRTUELNIM IBANOM. Ko mi nadje slicno ja mu poklanjam HUB01 u vrijednosti od 2000 eura . pa izvolite

A gdje je pecat?

3 Likes

Ne treba ništa da se zaključuje i čita između redova, komentar ili pitanje je veoma jasno. Postoji li negdje taj papir (Deloitte-ov ne ovaj bijeli) da se pročita ili da vam se opet vjeruje na riječ? Što neko reče “A gde je pečat?”. :laughing: :laughing: Ovo poredjenje sa Ethereumom i Bitcoinom ću zanemariti pošto je tragikomično.
PS Interesantno je kako se ovim Zeniqovcima uvijek moraju crtati pitanja.

Ovo je tragikomicno , gdje je pecat ??? Sve ste rekli o svom znanju o kripto i verifikacijama na blockchainu, mladi gospodine. Stvarno necu vise postavljati diskusije jer ovo je ocito gubljenje vremena . ZIVI VI MENI BILI 100 GODINA.

Ništa pečat? “Bez pečat ne važi”. :crazy_face:

1 Like