ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Nemoj me pogrešno shvatiti, ja kad vidim ovake stvari, ne postoji osoba niti zakon koji će mi reći da ovo nije jako loš pokušaj iskorištavanja tehnologije kako bi glavne osobe iz projekta zaradili.

Smeta mi ova tajnovitost, a što više otkrivamo vidimo da koristi DASH tehnologiju, nemojte se zavaravati gospodo jer jako dobro poznajem DASH tech, svi znaju da sam još 2014te godine sa Evanom Duffield (kreatorom DASH-a) bio u kontaktu što se dokaže lako preko DASH teme na bitcointalk.

Ono što ste vi ovdje pokušali, hoću reći “developeri” ove groundbreaking tehnologije, jeste upravo sakrivanje bitnih podataka i prikazivanje projekta kao “nešto novo” :smiley:

Irma, ukoliko ti nisi član ove grupe koja je ovo započela, ja stvarno ne vidim razlog zašto se toliko boriš, imaš jako dobre predispozicije jer si komunikativna a bogami i pametna, jedino što su ti ovi zeniqi pomutili malo balans…

Ja ovdje iskreno nemam više šta ni da dodam, jer sve se vidi, obe strane su prikazale javnosti svoje mišljenje, a na investitorima je da odluče da li će ulagati ili ne :smiley:

1 Like

Hvala tebi puno, vidjeti ćemo se mi aBd i uživo jer ja nemam od čega da bježim.

Stojim iza cijelog projekta jer sam član zajednice i imam pristup svemu.

Prvo: prije godinu dana sam kupila prve svoje Hubove i samo nakon godinu već imam ogromnu dobit. Pristup svojim coinovima imam samo ja i trgujem sa njima kako meni odgovora.

Drugo: smeta mi kad se nešto naziva prevarom a osobe ne znaju ni šta je tačno niti su se potrudili da saznaju.

Treće: licno sam ja prozvana, to je i bio razlog zašto sam se uključila.

Ne znam razlog zašto ste toliko zatvoreni (odbojni), nismo vam konkurencija niti je prevara u pitanju.

da jeste bila bi završena priča već davno.

Nema veze bilo kako bilo, vidjeti ćemo se i čuti sigurno još.

Mali video, da dobijete predstavu da nije samo neki tablet.

Pozdrav veliki od srca i hvala za debatu. :blush::wink:

1 Like

Nema na čemu, reci nam samo ako nije tajna, jesi ovo ti sa ovog videa ili je neko drugi?

1 Like

Nisam ja :blush: nije tajna

1 Like

Znaš kako, kad pogledaš našu historiju pogotovo na ovoj kategoriji ScamHunters, vidjećeš sama da smo tu iskreno da pokušamo spriječiti prevare u kripto svijetu.

Nismo tu da dežuramo, već sve što radimo je od srca i nema nikog da nam šefuje i komanduje… u tom je ljepota svega ovoga, iako neki mjenjaju moju dobrotu sa činjenicom da ja nedam pardona nikome :smiley:

2 Likes

Vidim sve.

Meni je drago i hvala što sam dobila mogućnost da odgovoram bez blokada.

Vidimo se i čujemo aBd

@iZarada

Evo podatak što sam saznala:

Ta osoba ima Coinbase wallet i prijavljeno je već. Preko KYC će se saznati ko je i naravno kao i uvijek biti objavljeno na svim stranicama.

Naš wallet je DeFi, preko njega nisam mogla doći do informacije ali zato do tih preko prijatelja kojem se mnogo zahvaljujem ovim putem.

Lijep pozdrav

1 Like

Irma welcome to Crypto.ba Scam Hunters team :grin:

1 Like

Hvala ti puno :blush:

Drago mi je da je i to riješeno.

Ne propustite komentare na kraju

https://behindmlm.com/mlm-reviews/safir-international-review-zeniq-coin-ponzi-reboot-scheme/

Samo pogledajte kada je to pisano:

  1. August 2021

Da je tako, šta bi bilo do sad?

Nemam namjeru još jednom sve pisati.

Lijep pozdrav

Imate na dnu komentare od prije nekoliko sedmica gdje se ljudi zale da ne mogu prodati zeniq i opisuju citavu vasu organizaciju kao sektu. Bas je detaljno opisano. Jeste li vi probali da prodate od skora? Moze li ili ne?

Da li je ralno da na svakom posto gdje se piše da je zeniq prevara postoji neko ko piše i hvali projekat očito imaju dobar marketing tim koji redovno prati google sa pojmovima “zeniq”… odem da ukucam na google da istražim dosta naroda koji dokazuju da su prevareni i jedan lik koji govori sačekaj 5 godina i vidjećeš za 5 godina okrenu pare i nestanu i posle gledaj gdje je vedro čemu ovoliko pravdanje stavim se u poziciju da ništa ne znam i samo iz tog aspekta mi bude čudno čemu toliko dokazivanje odnosto odkud toliko negativnih komentara na svakom blogu ako nije prevara

Izvinjavam se što kasnim sa odgovorom.

Evo historije jednom 1245,09 15. Aprila i jednom 1251,92 isto 15. Aprila i vidite i različito vrijeme.

Ne znam zašto neki ljudi tako pišu i čemu im to služi.

Prodaja Zeniq Coina kao ERC20 na uniswapu je bila moguća već od Aprila prošle godine.

Sad je moguće i na LATOKEN Coin da se prodaje bez wrapovanja. Cryptocompare je isto Coin listovan, sljedeće je CMC i još dodatne centralne mijenjacnice.

Možete biti sigurno da ja nisam član neke sekte niti bi to bila.

2 Likes

Zdravo. Mog starog su uspjeli da ubace u ovu piramidu i zanima me kako, gjde i da li se moze prijaviti prevara. Vec je dao nekih 12k na “procesore” za rudarenje i izgleda da je voljan da “ulozi” jos novca, a posto ga ne mogu uvjeriti da je prevara jedino mi ostaje opcija da prijavim kerovima. 19. Marta ima neka kao prezentacija na kojoj ce biti lideri prisutni, mogu znaci da dodem do imena osoba koje su blize ka vrhu piramide. Da skratim pricu What do?

Zdravo svima cuo sam za ovaj zeniq i htio bih da ulozim neki novac, ali nisam jos shvatio je li prevara ili ne ako bi neko malo iskusni mogao objasniti malo vise o tome, hvala i lijep pozdrav za crypto.ba

2 Likes

Procitaj sve sto pise na temi pa se samostalno odluci.

2 Likes

Evo ti prilike da naučiš neke osnovne stvari :slight_smile:

Dobro nam došao

1 Like

bolje vas nasao :slightly_smiling_face:

2 Likes

Rečenica koju sam napisao glasi “Ovu grupu da istreseš možda se skupi sto eura, sudeći po razini komunikacije i kulture”. Interesantno da si se uhvatio samo prvog dijela, to puno govori. Ali da pojasnim što sam htio reći s obzirom da si to shvatio tako banalno. Iz mog iskustva, uspješni ljudi koji zarađuju ozbiljniji novac ne gube vrijeme na pljuvanje i omalovažavanje drugih projekata. Pogotovo ako su neinformirani poput većine vas tu. A da ne govorim o napadima “ad hominem” koji su po meni samo dno komunikacije. Ja sam tu stavio par komentara o projektu iz vlastitog iskustva i nakon par upisa već sam proglašen prevarantom iako nigdje nisam stavljao nekakav referral link ili zvao ljude da mi se pridruže. Dapače, biram s kim surađujem i ovaj mentalitet koji pršti iz ove grupe mi nije zanimljiv. U međuvremenu, Zeniq whitepaper je online. I još jedna interesantna crtica…prije nekoliko dana se na Jahorini održao panel “Kriptovalute – digitalni novac za digitalno doba” na kom su sudjelovala dva predstavnika Zeniq technologies iz samog vrha kompanije. I zamislite sad, nisu uhapšeni na licu mjesta. Kako to, kako…kako to? ‘Jahorina ekonomski forum’: Velika zainteresovanost za panel “Kriptovalute – digitalni novac za digitalno doba” | Banjaluka.net Ugodan dan!