Promjeni temu: Dan Noć

ZenCash (ZEN)

Kolege, zelim da vam predstavim Zen u malo siroj slici, molim vas da odvojite par minuta i pogledate prilozeni fajl.

“ZenCash je decentralizovana Blockchain platforma za anonimne ekonomske aktivnosti i kriptovanu komunikaciju i objavljivanje textualnih sadržaja. Baziran je na zk-SNARK enkripcionoj tehnologiji koja omogućava zaštićenu komunikaciju na mreži pružajući zaštitu od različitih napada (Spam i DDOS). ZenCash je nastao deljenje lanca sa ZCL i to posle 110.000-og bloka. S obzirom da je ZCL (ZCLASSIC) direktni fork ZCASH a koji je unapređena verzija Bitcoina , možemo reći da je ZenCash maksimalno unapređenje Bitcoin ideje!”

https://drive.google.com/file/d/1yjEWhoA6h9_tA_kBYOOWoFXP9RSYWclG/edit

Lijepa prezentacija.

Ako imas jos ovakvih prezentacija podlijedi sa nama.

Jeste, jako lepa prezentacija, doduse nisam ja pisao vec kolega moderator sa Zen komune.
Samo sam ga zamolio da mi podeli nesto korisno kako bi vam prosledio jer po meni je jako perspektivam novcic.

Izvinjavam se sto kacim post za postom, ali moram da bi videli :slight_smile:

Samo radi :wink:

Drugari, na Okex menjacnici je juce (27.) pocela promocija Zen kesa, konkretno:

Elem, top 5 Zen volume trejdera bice nagradjeni… Sve je slikovito objasnjeno. (Open ogriginal, zoom)

Cisto da napomenem, posto nesto vise pisem o Zenu, ovo nije reklama, cisto vid informisanja, te ako neko koristi Okex, mozda iskoristi priliku…

Igor prezentuje Zen trgovanje na Bittrex-u (Uskoro stiže i intervju sa Rolfom, ko-osnivačem ZenCash-a).

pa gdje uzima taj Tesla coin stalno ga pominje, šta ima u tom Tesla coinu

Svi koji prate ZenCash biće oduševljeni :slight_smile: https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/8ey326/barry_silbert_2b_fund_added_zencash_to_their/

Z classic napreduje cijena pravo, jesu za sta izbacili kakvu namjenu dobru ili je od trejdova samo

Ne bih mnogo komentarisao, ali očigledno je da je u rukama manipulatora…

Na kraju je isačak Intervjua sa Rolfom