Zarada od dijeljenja interneta? Isplata na PayPal ili u BTC-u

Pozdrav raja. Naišao sam na zanimljiv sajt gdje se eto moze zaraditi BTC tako sto dijelite vas internet. U biti nista ne radite, a imate neku sitnu zaradu koju mozete isplatiti na PayPal ili u BTC-u. Moj reff link je u opisu i dole ispod videa, dobijate bonus 5$ kao početni iznos.

1 Like

For example, you will earn credit once you’ve shared at least 10 MB from your internet connection. This way, you can earn about $1 by sharing 10 GB.

Depending on your bandwidth connection’s quality and speed, the app will use about 2-10 MB per day. For more advanced users, internet connection sharing can go up to 15 MB as well.

Je li negdje objasnjeno za sta se koristi vasa internet konekcija? Sta zakon/ugovor sa ISP-om kaze po pitanju ovoga, tj. po pitanju ustupanja njihove infrastrukture trecim licima?

1 Like

Call me paranoid, ali kome je poznat izraz “honeypot” biće mu jasnije sve :smiley:

1 Like

Izmedju ostalog… :frowning:

Cini mi se da smo generalno poceli prodavati “za marku” ono sto nam je do jucer bilo sveto i sto smo stitili na sve nacine. KYC za par novcica, cesto nulte vrijednosti u datom trenutku, + hajpanje svih koje poznajes da urade isto da ti dobijes jos novcica…

1 Like

Mislim da se kroz kyc (na kripto berzama) pokusava staviti pod kontrolu tok valute.

1 Like

Dobar clanak.

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF