"Zabrana kupovanja kripto valuta u BiH"

Hajd nek sam i ovo čuo, da Unicredit banka ne blokira transfere :slight_smile:

Odlična info! hvala!

2 Likes

Prije 5 dana sam uplatio novac na Kraken preko unicredit, nije bilo problema. Jedino što sam ih morao nazvati zbog verifikacije, to je trajalo manje od 2 minute.

Ja sam uradio samo dvije transakcije, kartično, ali nije bilo nikakvih problema

1 Like

Povezi broj telefona u banci onda će ti kod za verifikaciju dolaziti putem poruke

1 Like

Jeste li polusali povuci sredstva sa whiteBit jeli to funkcioniše ili treba kakvih dodatnih papirologija i zahtjeva

2 Likes

Ne mozes nista direktno, sve mora ici preko BCX-a. Ili da licno nekome prodas, trece nema. PS. Pogledaj kako smanjiti provizije na YT kanalu.

sumljam da moze

postoje mjenjacnice gdje mozes zatraziti da ti uplate na devizni racun ( provjereno za SRB kod nas nisam nikad ovako radio )

Zanima me samo jel postoji problem kod uplate kod sparkasee banke

Imam problem sa Unicreditom. Pokusala uplatili prosle sedmice preko m-bankinga ali nece da prodje. Slala BCX-u mail ali oni nista. Na BCX-u je registrovan taj Unikreditov racun. Jel imao ko kakav slican problem?

Hvala

Imam isti problem. Sta si uradio po tom pitanj?

1 Like

Mjenjati banku, šta drugo? :smiley:

Našli se najgoru banku u BiH kada su kripto valute u pitanju…oni će tek skontati koliko klijenata gube na ovaj način.

Takodjer sam sinoc i na Binance kupio sa UniKredit karticom i proslo je :slight_smile:

1 Like

Šta će ovo biti da jedna od najgorih banaka u kripto svijetu dopusti tu transakciju :smiley:

Good for us!

2 Likes

Procitao upravo ovu temu i uzmem da probam i prodje uplata na Binance sa Unikreditove kartice. Kupio USDT za 25 modernih

Izvadite intesa elektron akrticu i nemate problema placao sam preko 40 sajtova nikad nikakav problem… pu pu da se ne urekne :smiley:

1 Like

Sparkasse card takođe prolazi kupovina na Binance, a meni je prošla i isolata jefnom bez problema sa Adv cash na spk card preko brojeva kartice.

1 Like

Kako sam dobio informaciju iz Austrije i Njemačke, Sparkasse banka je jedna od liberalnijih što se tiču kripto valuta, za razliku od npr UniCredit koja se konstantno bori protiv nečega, a sami ne znaju zašto :smiley:

Koliko ti je Binance naplatio proviziju za depozit, ja sam pokusao platiti karticom pisalo mi je 2% fee sto je ok ali moram cekati neku verifikaciju 5-10 dana. Kraken 5.2% provizija, ali uplate prolaze normalno samo je bas velik fee.

1 Like

ja uzimam na krakenu manji je fee jedino ako nisu sad sta mjenjali

1 Like