Www.coinexpand.com

Prvi web servis za kupovinu i prodaju kriptovaluta u BiH i Crnoj Gori.

P.S. Još uvijek nije u funkciji

2 Likes

Ovo bi moglo biti dobra fora a bilo bi dobro da ima opcija paypal deposit ako je moguce…

2 Likes

Naravno. Ovo nece jos uvijek biti kao PayPal ali ce biti moguce kupovati i prodavati 5velikih kriptovaluta sto je do sada u BiH bilo nezamislivo osim u slucaju localbitcoin itd itd itd…
Coinexpand.com je web koji su svi u BiH čekali.
Zar nije tako? :slight_smile:

1 Like

Tako je… i ako se ti nesto pitas na toj stranici sredi da se obavezno ubaci kupovina i prodaja Electroneum (ETN) i Ripple (XRP) ! :slight_smile:

1 Like

Hvala za savjet. Pitam se najviše, ali sve u svoje vrijeme. Idemo prvo okupiti ozbiljnu zajednicu ljudi koji u BiH znaju sta je kripto pa da kupuju i prodaju tako lako :slight_smile:

1 Like

Igrom slučaja sam upoznat sa samom pričom weba koji će se uskoro pojaviti na našem tržištu i mislim da će to biti pun pogodak, da napokon na jednom mjestu možemo kupiti i/ili prodati najbolje kriptovalute. Sa čovjekom čiji je web, već su neki poznanici imali pozitivna iskustva i sa kupovinom i prodajom, što je dobro za čuti. Sretno

1 Like

Srecno sa stranicom ! i naravno ako krene tu sam da trgujem :smiley:

1 Like

Hvala puno :slight_smile:

1 Like

Radi li ta registracija. Nesto me nece registrirati. Na koji način ce se kupovati i prodavati valute. Da li ce raditi bih visa master kartice uplata isplata.

Ne mozes se registrirati. Napisao sam da ne radi jos. Dok ne profunkcionise ja licni prodajem. Ja sam direktor CEXPa cijenje vlasnistvo ova web stranica

svaka cast, sve pohvale za stranicu, nadam se da ce ubrzo krenuti sa radom.

1 Like

Pozdrav.
Da li je legalno to sto si napravio??

Da me pogresno ne razumijes, imas moju podrsku u poduhvatu u svakom slucaju. Vjerovatno i reklamu u nekom skorijem video klipu.

Naravno. Procitaj na stranici da je ovo firma a ne pojedinac. Hvala za promo :slight_smile: