U koje kriptovalute ulagati?

Zanima me Vase misljenje, sta mislite gdje je isplativo ulagati trenutno obzirom da je veliki broj crypto valuta prisutan na trzistu

Ove godine u šta god da uložiš dobro ćeš proć samo da nije neka piramidalna šema gdje moraš da regrutujes drugove da i oni kupe da bi ti zaradio. :slight_smile:

A za informacije koje ce kriptovalute imati najveci skok, e pa ta informacija je para vrijedna, i tesko da ces je dobiti dzaba na forumu, svako ce da hvali svoje shitcoine, odnosno kriptovalute u koje su oni ulozili.

3 Likes

Cardano, Polkadot i Cosmos (stejkaj obavezno i pusti nek se gomila :)).

2 Likes

zdravo druze kupio sam ove sto si naveo ima li jos sta “vruce” da bi se moglo uzeti

1 Like

Nakon godinu dana odgovoris :smile: mnogo toga se promjeni u svijetu kriptovaluta za jedan dan a kamo li godinu, prošla je godina bila dobra jer su rasle cijene mnoge su države prihvatile kripto bilo je dosta pozitivnih vijesti za kriptovalute… dok vidiš ove godine dosta je monotono ne skaču cijene uprkos dosta dobrim vijestima, tako je dobra prilika za ulazak ali na duže staze moje neko mišljenje narednih nekih mjeseci da će biti ovako manjeg rasta i da se može zaraditi dnevnim trgovanjem… kardano ti je ispod dolara sto je odlična cijena sad je 0.84$ što je fenomenalno imaš Algorand odličan trenutno je na 0.65$ realna cijena i koja će kad tada biti po meni je 1.5$ sve preko moguće ali mislim da će se kretati po toj cijeni jer je ovo daleko ispod svega… ETH možeš ima bas dosta toga pogledaj forum pa vidi :smiley:

2 Likes

hvala care puno

1 Like

imam jos jedno pitanje, koja aplikacija je dobra mislim ima ih puno coinbase,binance…

Manje više ti je svejedno, sve zavisi koje koine tražiš jer nemaju svi na svim mjenjačnicama…eth,ada i ostali da kazemo poznati imaju na svima ali šte se tiče manje poznation imaš i kuCoin i kraken jako dobre mjenjačnice ja nisam nikad imao tu problema nikakvih

ja nisam planirao uzimati na duze “staze” svidjela mi se ova aplikacija capital.com ali se ljudi zale na podizanje sredstava

1 Like

Pa zašto bi ulagao u nešto što ti neda povući novac :smiley:

Bježite od tih “kapital” linkova, budi svoj investitor / broker