U BiH u pripremi nacrt zakona kojim se želi regulisati tržište kriptovaluta

To si upravu, banda se dogovori kad je u pitanju zarada. A ako nije, onda zveckaju oružjem jedni na druge.

Hvala Bogu pa sam još mlad…

Ne razumijem ovu polemiku o politicarima, kao da nam ih neko drugi biro. Lici na razgovor u kladionici, gdje tipovi znaju svega 5 politicara nabrojat al zato poznaju tetke nekog igraca i trece madjarske lige. A najvise ima onih sto kazu “nisam ja biro, nisam glaso”, a ne znaju da oni biraju vec 20. godina…Da ne palamudim, nisu nama politicari krivi nego mi.

2 Likes

Ja ću plaćati porez tj. isplaćivati u BiH, kada ispune neke od ovih uvjeta.

  • Pomirenje između entiteta, JAVNO i sa pozitivnim ciljem, a ne sa tajnim agendama, jeste vi svjesni da mi nismo maloumni kao vaši birači koji su vas tu stavili. Mi vas preziremo, vaš način rada, vaše postupke, vaše zamazivanje očiju neukom narodu.

  • Kad nas uklonu sa raznih “crnih” lista, koje nam onemogućavaju da pošaljemo sredstva u svijet. U rangu smo sa najgorim državama svijeta, moja draga BiH u rangu sa Afganistanom i Iranom što se tiče pranja novca, zapitajte se političari zašto je ovo ovako.

:slight_smile:

Ja ih sigurno nisam birao, to što sam manjina je problem. Mene lično da se pita, bile bi samo dvije stranke.

2 Likes

Placat porez tesko pada svima, svako bi radije da muze drzavu. Kako mislis da te neko ukloni sa crne liste kad imas predsjednika na crnoj americkoj listi ? Prvo promijenit vlast, pa nesto ocekivat. Ocekivat neku promjenu a radit uvijek isto je prelivanje iz supljeg u prazno.

Ja stvarno mislim da je @FBA_FBD zapravo Vedo, samo ga stid reći

5 Likes

zar zi stavno misliš da naša vlast odlučuje o nečemu da ne stoji niko iza ali dobro dobro razmisli prije odgovoriš :joy: