Tri razlicite nVidia karte

Prvo pozdrav svima, novajlija sam ovdje (nisam siguran ima li neka sekcija za predstavljanje) skoro sam skuckao neki rig, iz prostog razloga sto sam 2 puta odbijao da pocnem sa ovim iz stava da nema buducnost (konjina) naravno prvi instikt je novac, a onaj jaci je zato sto volim hw i volim cackati, tweakati i sl.

Naime imam 2 karte trenutno (danas spakovao) 1060 3gb (hynix) i 1060 6gb (micron). Uskoro bi trebao ubosti i 1080 (sareno jbg)

Ono sto me interesuje, sta je najbolje kopati (danas sam rig pustio na nicehash cisto da vidim kako se ponasaju termali) te gdje da otvorim wallet u ovom trenutku :smiley: da li je Spectocoin validna opcija?

Hvala

http://www.mycryptobuddy.com na ovom sajtu imaš desetak valuta koje su trenutno dobre za rudarenje. Probaj ZEC posto ti je najmanja cijena transfera jer imaš samo dvije karte 1060 6 gb ti kopa oko 4 KM 1060 3gb 1.80 KM naravno po današnjim cijenama. Mjenjačnicu mozes poloniex Mada često kod njih ZEC blokiraju ali nije bitno jer bi ti preporučio da instaliraš JAXX pa kad skupiš možeš prebaciti gdje god. Ja kopam BTCZ i veoma sam zadovoljan. Kad ne budem mjenjam naravno. Isto tako ti savjetujem da male kolicine coina ne mjenjas za BTC poješće ti provizija dobar dio. Ako sta treba ostavi mail detaljnije cu te uputiti sta ti je najbolje.

1 Like

Pozdrav druze.
Ako zelis odmah povrat investicije kopaj ono sto mozes naplatiti sto prije, ukoliko zelis mining onoga sto moze da donese dobar potez u buducnosti kopaj Electroneum jer i ja ga kopam evo 12 dana sa svom raspolozivom opremom, i CPU i GPU. Ocekujemo cijenu do 10$ do kraja godine (kako bi to bilo super)

Ali eto odluka je na tebi :slight_smile:

2 Likes

sta je JAXX ?

lp

da bog da taj koin i pola izađe kolko bubate da će sa 0,12 skočit

mislim da ti je bolji exodus wallet ima bolju sigurnost od jaxx

da se vrati na staro, 0.24 bio bi super

Hvala puno na odgovorima ekipa, zasad citam i skupljam znanje :slight_smile: @speedysl bacim ti poruku definitivno sutra :wink:

Jaxx je wallet

1 Like

Nikakav problem druže