Sta reći?

Pozdrav Kriptokroneri! :slight_smile:

Interesuje me da li crypto vijesti utiču na vrijednost istih?

1 Like

Sumnjam da ce uticati na Crypto, prije da ce uticati na njihovu cijenu.

Mozda cak i DOW index, danas crash bio -350 point

Dollar 1.57KM Strasno :smiley:

1 Like

Vidim da se nešto čudno dešava.

Da ne otvaram novu temu, nastaviću na ovu…

Imam par pitanja, jer još nisam zaronio u crypto, a planiram početi sa trejdanjem.

Nađem na netu bitcoin i etherium wallet aplikacije za desktop, koje po otvaranju počnu skidati blockchain.

  1. Da bi imao wallet na kompu trebam li imati čitav blockchain?
  2. Da li je to cold wallet ili je cold wallet na flash-u / nano ledgeru ?

So confused …

Hvala unaprijed

(Sve otišlo dole, sad ako ne uletim biće mi krivo po hiljaditi put)

Nista ne brigaj, da bi dimao full node moras skinuti sve, to je hrpa fina.

Al netreba ti to iskreno, mozes korisiti jaxx wallet. ili neki drugi “light” wallet.

Ako si bas mislio da tradas, onda to posalji odma na mjenjacnicu i tamo mozes drzati pun k… valuta razlicitih, dok su wallets ograniceni uglavnom na nekoliko desetina coins.

Jaxx wallet je mozda najbolji po meni, jer ima jednostavan inteface, ima desktop, android i ios verziju, nemoras skidati full node, private key ostaje kod tebe.

Samo ni slucajno korisiti integrisanu opciju shapeshift, vrlo lako transakciju zaglave i nekoliko dana nekad treba da se vrati uplata, i preskupo je da mjenjas na shapeshift “jer nude instantnu konverziju”.

1 Like

Toliko me ovo pogodilo, da ću danas da objavim dan tuge za kripto valute :slight_smile:

Ovo je jedan očajnički potez onih koji u suštini upravljaju sa FB… tako da je ovo za očekivati bilo :slight_smile:

2 Likes

Zna se ko stoji iza FB a njima je najveća prijetnja blockchain tehnologija. A vidite sta se radi tetheru. Potpalćene američke agencije za provjeru boniteta izdale saopštenje za javnost da je bitfinex odbio da da na uvid dokaz o pokriću tethera koji bi trebao da ima pokriće sa dolarom u odnosu 1:1. Prvo neka dokažu da svaki dolar ima pokriće (što je nemoguće) pa onda neka se bave sa USDTom.