Šta mi sve treba za početak

Majnaj ba etc ili nesto drugo taj etn je prejeftin za majnanje. Ja sam na Cryptopia uzeo 370 komada za pedesetak dolara

Ma hocu da nesto izmajnam nek stoji u steku, mozda nekad nagura neku cijenu. A napojnu obicnu neku imao od 500w, kartica vuce 30-40w a uz karticu u paketu dobijes prelaz sa molex na 6pin

znači iskoristio si molex kablove…čitao sam to da baš malo troši…al opet moram kupit napojnu ova neka stara nema tih pci e kablova

Pozdrav. Kako radi RX560 xfx? mozes li mi pomoci oko bios moda, sta si kako podesio? Hvala

Ja je koristim za ETN i radi mi stabilno na 410H/s, na ETH sam uspio dobiti 14MH/s + 300 dcr.
Javi mi se privatno, pa ti mogu poslati bios koji sam ja nasao na netu i njega koristim.

da li preko suprnova dual minng radiš sa tim dcr…i da li nešto podešavaš da maksimalno kopa eth a taj neki ostatak za drugu valutu da ide hashrate

ja na nanopool kad uključim eth i siacoin, obori mi po 30 posto hashrate na eth, sa 30 mhs na 20-22 mhs po kartici pokazuje na eth

Da preko suprnova majnam dcr, a ja nisam imao problem s obaranjem eth, samo poveca mi struju. Recimo imam jedna rig 8x rx 580 i sve kartice rade na oko 30MH/s eth + 5000 ukupno dcr, i jedina mi je razlika sto je struja povecana za nekih 150-200w

ma ja vidim odmah padanje hashrate na eth, zato mi ne ide to u glavu, i vratim se na single mining, moram vidjet imal gdje na net da se u bat to podesi da je maksimum na eth…a ne koristi mi se supr nova nekako mi je draže na nanopool

ljudi ove sapphire rx560 mining edition ne uzimajte, nake su čludne samo pada hash, kraširaju sistem, elem sranje teško…zajeba me neka radnja Eurobrand u Zenici, na slikama regularna kartica sa hdmi izlazima, a dostavili te mining samo sa dvi, i naravno na poruku se nisu ni izvinuli niti šta odgovorili debili, i još se potrefila hynix memorija u njima, mislim da će problem pravit sa kompletnim rigom te kartice

I Za ozbiljne i skupe masine obvezno kupiti dobar UPS za peglanje napona sa baterijom 220w …(produzicete vijek opreme) jer kod nas je opste poznato da struja zna zmirkati i prekidati pogotovo u zimsko doba i kad naleti nevrijeme i zna se da nema uvijek stvarnih 220 napona …a i kad nestane struje sve radi 30 min. pa imate vremena lijepo sve pogasiti…

Da li je neko imao ovakve kartice i kako su se pokazale?

ASUS ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING RX 560 4GB GDDR5 PCIE

Proizvođač
Asus
Model
ROG-STRIX-RX560-4G-GAMING
Vendor
AMD
Memorijska magistrala
128 bit
Količina memorije
4 GB
Tip memorije
GDDR5
Takt memorije
7000 MHz
Takt jezgra
1336 MHz (OC Mode) 1326 MHz (Gaming Mode)
Priključci
1xHDMI, 1xDVI-D, 1xDisplayPort
Garancija
36 meseci