RXC kripto valuta

Kako je cijena skočila, tako nam se pridružilo još rudara :slight_smile:

http://rxcpool.crypto.ba/

Pozdrav svima. Novi sam u ovome i svidja mi se ideja. Nadam se da akcija još traje, moja adresa je:
RDT5RuRgyDHZrnN3gvyMcDFDuwdZ4pXf6M

Dobro nam došao, giveaway je još uvijek aktivan, kao i ostala tri giveaways (QT wallet, webwallet i mjenjačnica)

:slight_smile:

Tek sad lagano izgleda počinje FOMO kick-in, jer dešava se to da neko kupuje RXC valutu i to u solidnim količinama.

Gospodo, cijena RXC-a prije 7-10 dana je billa 0.00004 USD, sad je ne možete kupiti ispod 0.043 USD

1 Like

Eh malo sad negativnih vijesti.

Mjenjačnica na kojoj se RXC mogao kupiti ali i prodati, će ubrzo se gasiti zbog troškova koje ne mogu izdržati.

Savjetujem svim korisnicima koji su bili na KuangEX da povuku svoja sredstva najkasnije do 20. februara 2020. godine.

Shvatam možda da vam je neugodno zbog ovoga, ali ovakve stvari se dešavaju često pogotovo na "divljim mjenjačnicama.

Citiram text koji sam dobio od admina KuangEX

Announcement on the suspension of KuangEX operationsPublish time: 2021-02-03

Dear users:

Hello! Thank you all for your support and trust in the KuangEX platform!
In the past year, with the rapid shrinking of the mining currency market and the failure of our own operation and management, we have been unable to cover operating costs. Although we have been struggling to support it, we hope to accompany users to the end.
But now that it has come to an end, we can only regret to announce that this platform will stop operating on February 20, 2021. The specific arrangements are as follows:

  1. At 18:00 on February 3, 2021, user registration and deposits will be suspended.
  2. From 18:00 on February 3, 2021 to 18:00 on February 20, 2021, all currency transactions will be suspended, online customer service will be suspended, and only withdrawal applications will be accepted.
  3. At 18:00 on February 20, 2021, the platform ceases operations and shuts down the platform server. At that time, users will not be able to access the website.

Warm reminder: Please transfer all your assets on KuangEX within the specified time, until the deadline is invalid.

If you are interested in cooperation, please contact WeChat: kuangex2019

KuangEX
February 3, 2021

:slight_smile:

Najbitnije u svemu ovome da povučete svoja sredstva na sigurno, dok pri tome ganjamo drugu mjenjačnicu za RXC.

Samo opušteno, tek smo krenuli :slight_smile:

1 Like

Ali naravno poznavajući nas, nema odmora dok traje obnova :slight_smile:

Već smo aplicirali na mjenjačnicu koja je jedno x10 puta jača od KuangEX tako da ne brinem za budućnost trgovanja RXC-a.

Kako bi pomogli listiranju na novoj mjenjačnici posjetite
https://forum.crypto.ba/t/crowdfunding-rxc-usdt-listiranje-na-finexbox-mjenjacnicu/4544

Veoma dobar i obecavajuci projekat. :raised_hand_with_fingers_splayed:t4: :+1:t4:

RDotm2jhHNFVoXmXHi6ebfm58SeJ8dqhAp

1 Like

Poslano 10 RXC

TxID
62ff04bc1022c08740bda10c93ee8214d7703817db1438e9f8356ed23c4a6f24

1 Like

Wallet za hediju
RNVmt82pgJvJE8hAGYXkGTyVeJanJrACLA

1 Like

Crypto hedija riješena :smiley:

Malo shill ?

Crypto.ba AIO (android / iOS) aplikacija koja će kombinirati sve naše usluge u jedan APP.

Prvi uvid u našu AIO aplikaciju

Splashscreen

First view

3 Likes

Mnogo toga je u planu!

5 Likes

Opa, mali shill nije na odmet kada je u pitanju @Develoco

Kao što možete pretpostaviti, u pitanju je Crypto.ba mobile app u kojem ćemo imati sve naše servise na jednom mjestu, kako i priliči.

Izbacićemo app u obe verzije tj. iOS i Android.

Its all about community… and we are in it for the tech.

3 Likes

Brate moj ovo će biti odlično :facepunch: :facepunch:

2 Likes

ima li još hedije :slight_smile:
RJAxnFNH4phECrfwKsqEAFz8wmJ4u7zA8U

Ima :smiley:

Evo upravo je pušten RXC/USDT

navalite narode!

https://whitebit.com/referral/500ae496-7a67-4438-bf58-ad42c788672d

1 Like

RExx7r113B93tdZWXfFo6yFQ7zQ8WRbV6i

2 Likes
2 Likes

Sve najbolje…
Kakvi su planovi za ove vece mjenjacnice? Sad se svi koini pumpaju?
moja adressa
RW8UoDJBJJcP1ajsafLehZ1hzEaJ6zUwSg

1 Like

Više detalja na…
https://forum.crypto.ba/t/rxc-whitebit-com-exchange/4613

1 Like