Crypto.ba

RXC Games review

E ovako, u poslednjih par dana sam imao manjih problema vezanih za majning. Posto generalno u istom nemam iskustva pao sam posteno i odlucio da se sa tim ne bakcem dok ne osposobim sopstveni rig. Ono sto mi se desilo je zapravo posljedica “zakona jaceg”, iznajmim 1TH pojavi se 3TH, ja dodam jos 3TH pojavi se 6TH ja dodam jos 4TH pojavi se 12… I na kraju sam odustao jer sam po racunici na ulozen 1USDT vracao 0.2USDT pa sam sva sredstva namjenjena RXC ispucao.

Ono sto me obradovalo je RXC Games Beta. Detaljno sam proucio kompletan projekat i samo mogu reci da se radi o jednoj od najboljih platformi za gambling koje sam do sada sreo.

Odlucio sam tako da LTC koji je bio namjenjen majningu konvertujem u RXC i zajedno sa RXC-om koji je bio namjenjen trejdu na BIT-u posaljem na GAMES i testiram platformu.

Poceo sam tako sto sam krenuo sa minimalni uplatama i na taj nacin testirao brzinu prenosa, fee i sve ono sto se tice pojavljivanja mog RXC na platformi.

Ovo funkcionise bresprijekorno, ono sto je poslano momentalno leze na wallet platforme i istog momenta se moze koristiti.

Onda sam kao svaki pravi kockar to prokockao u roku od nekoliko minuta testirajuci igre sa kojima se ja licno nisam sretao… Ono sto mogu reci za ovaj tip igara je da su generalno fair ali tu je dosla do izrazaja moja nepaznja oko beta i taj minimalni iznos je ispario.

Zatim sam prebacio sa svog QT- walleta vecu kolicinu sredstava i igra se starom dobrom logikom nama kockarima poznatom kao rulet double. Ubrzo sam kompletan iznos poduplao. Da se odmah razumijemo kompletno moje upustanje u ovo je bilo iskljucivo u edukativne svrhe i zarad testiranja platvorme.

Poduplani iznos sam prebacio na svoj QT wallet i sredstva su bila na istom kroz nekoliko minuta (10 max). Ostatak odnosno sredstva ostavljena na racunu su iskoristena u svrhu testiranja ostatka mogucnosti koja platforma pruza.

Kada sam ispucao ta sredstva (pri tome prateci konstantan rast na VIP dijelu platforme) odluci sam da i ona poduplana sredstva prebacim na platformu u cilju nastavka testiranja.

Sa tom kolicinom zajedno sa onim sto sam imao na walletu sam isprobao sve vrste igrica koje se na platformi nude. Ne mislim bukvalno na sve igre nego na sve kategorije. Opet ponavljam u svrhu testiranja.

Dice: je odradjen savrseno, ne pruza mogucnost na 50/50% duplanje sto je maksimalno pogodno za samu platformu i igraca primorava ili da smanjuje sanse ili da povecava ulog te Roulet Double svodi na minimum i cini ga prakticno nemogucim.

Wheel: Odlican, predobar, savrsen… Ukratko daje vam dve mogucnosti nesto blize 50/50 sa jednim zelenim poljem koje sluzi za smanjenje sanse Roulet Doube i drugu mogucnost x50 gdje imate 11 polja osim crveno crno i tu je dobitak tesko ostvariti ali je odlican kada ubodete. Testirano ja nisam “ubo” nijednom :frowning:

Plinko: Apsolutno glupa igrica, moguce igrati na nivoima od 8 do 16… Sto veci nivo igrate to su veci dobitci na krajevima, po mom misljenju apsolutno nemoguce ubosti kraj jer vi ne uticete ni na padajucu lopticu ni na njen smijer niti na jacinu polja na koja loptica pada. Moj savjet je da izbjegavate ovo u sirokom luku.

Keno: Bomba od igrice! Do sada sam se nagledao svega i svacega u ovoj kategorij (U privatnom zivotu saradjujem sa agencijom za bazdarenje poker aparata i znam manje vise sve o zadatoj temi) Ovo je igrica koju svakako preporucujem. Brza, fer, korektna, random… Ma BOMBA!!!

Black Jack: Ukratko ovo preporucujem samo onima koji znaju igrati… Isprobavati i uciti na ovoj ili bilo kojoj drugoj platformi je suludo! Ovo je ozbiljna kartaska igra koja zahtjeva mnoooooooogo znanja i malo srece!!!

Diamonds: Glupa igra, ne trosite ni vrijeme ni rxc na ovo :slight_smile:

Quiz: Odlicna kategorija koja po mom misljenju ima za cilj osim gamblinga interakciju clanova sa platformom a u isto vrijeme je i edukativnog karaktera (Po meni bi trebalo da ide pitanje na nasem jeziku pa na engleskom) ali i ovako je sasvim ok… Bar smo mi narod koji bi i na farsiju nasao odgovore na sve :slight_smile:

image

SLOT: 695 Igrica na raspolaganju. ZNACI VISE NEGO IMRESIVNO!!! Svi koji su se ikada susreli sa slotovima ili boravili u kockarnici bilo kojoj na prostoru evrope ce naci svoju omiljenu igru… JA SAM IH NASAO SVE, BAR SVE ONE KOJE JA VOLIM DA IGRAM I KOJE SAM IGRAO.

U ovoj kategoriji vas RXC je prebacen u USD odnosno na samoj platformi slota se prikazuje protiv vrijednost vaseg RXC-a u odnosu na Americki Dolar, stoga budite pazljivi prilikom igranja i dobro obratite paznju na ono sto vam je prikazano da nebi bilo kukanja i jaukanja kada krene gubitak.

Bukvalno kada igrate bilo koji od slotova imate dozivljaj kao da ste u pravoj kockarnici i klikate odnosno pikate ono sto vi zelite.

Jos jedina stvar koja mi je ostala da testiram je VIP pogodnosti… Presao sam prvi prag ocekujem da vidim kako se free spinovi ponasaju i na koje igre se odnose pa cu naknadno ostaviti post vezna za to…

Ukratko to bi bilo to sto se mene tice i opisa ove kategorije. Pricao sam sa ruxom danas o Majningu i mislim da se ovdje moja prica oko toga zavrsila. Jednostavno vlada zakon jaceg a ja trenutno nemam mogucnosti da se nadmecem jer mi je egzistencija upitna s obzirom da se bavim poslom koji je usko vezan za kafanu i rad ugostiteljskih objekata. Platu sebi ne isplacujem vec pola godine da nebih otpustao radnike a dugovi se gomilaju… Ukratko Corona je uzela opasan danak…

Iz tog razloga sam odlucio da svojih 5500 RXC koje sam trejdom i majningom skupio od dana izlaska na berzu iskoristim da vratim zajednici kao znak zahvalnosti jer sam ja licno mnogo toga naucio ovdje samo citajuci a da ne pricam koliko sam naucio zapitkivajuci.

Sada krecem od nule polako i pametno na jedan meni jedini poznat nacin KUPI JEFTINO PRODAJ SKUPO!

QT: RTZrRFo9s87vFXgYHLKRvRyxirWGkUkyuJ

3 Likes

:sweat_smile: hvala ti na ovako iskrenom review, iskreno, jer moje iskustvo na ovom polju je jako limitirano.

Ubrzo ću dodati par slika igara koje si spominjao, kako bi posjetiocima dočarali o čemu se radi.

Naime, imamo jos cool igara, koje još nisam upalio, jer nismo ih temeljno testirali.

Meni iskreno najdraža igra, jesu upravo “mine” koje smo svi igrali kao klinci na windows operativnom sistemu.

Još jednom, hvala ti na textu, nadam se da ćemo na neki način se povezati te zajedno raditi na RXC Games.

Imajte na umu da je igra i kod u beta fazi, te je moguće svašta da se desi.

:grin:

Auto withdraw je isključen iz milion sigurnosnih razloga, isti cu pustiti kad sve ostalo dotjeramo na auto sistem.

Wish us luck :joy:

Nastavak analize

Kada kliknete na FAUCET izlaze vam razne mogucnosti koje platforma pruza. Ono stobih istakao je sledece 4 stvari sa slike:

DAILY BONUS: Ovo se odnosi na dnevne bonuse koje ste ostvarili kroz svoje dosadasnje aktivnosti. Obnavlja se svakih 24h. Na ovo apsolutno nemam primjedbu jer djeluje kao fair return u odnosu na ono sto ste ulozili.

WELCOME BONUS: Apsolutno nemam predstavu kako ovo funkcionise, pise da se treba javiti live podrsci i da na svaki potrosen dolar imate 1 spin gratis, nazalost jos nisam dobio nijedan spin gratis. Otprilike 25RXC je 1 dolar ako uzmemo u obzir kalkulaciju na slot masinama. Na mojih 5500 potrosenih RXC dobio sam novi rank na VIP ali ne i 25 free spinova kao nijedan free spin od onoga sto pise ovdje. Nadam se da je u pitanju bug s obzirom da je u pitanju beta verzija i da jos uvijek sve ne funkcionise kako treba.

PROMO MANIA: Radi savrseno. Testirao sam na multy acc (random sifre sam stavio tako da ni sam ne mogu ponoviti ulazak na iste naloge s obzirom da prilikom registracije ne trazi confirmation code, sto je za beta verziju savrseno) jedna IP adresa moze najvise 3x otvoriti nalog, s obzirom na to da je withdraw min 300 ne vidim bas mnogo mogucnosti da ce neko ovo moci zloupotrebiti te da ce imati vajde od otvaranja 1000 naloga ganjajuci 10RXC promocije. Discord PROMOCOD takodje radi odlicno sto mi je jako drago. Takodje napominjem da po nalogu ima ogranicen broj promokodova koji se mogu iskoristiti na jednom nalogu a to je cini mi se 3 ili 4, nisam siguran. Ovo znaci da lovci na promocode tokene mogu racunati samo na maksimalno 10 tokena dnevno sa diskorda, sto u jednu ruku nije ni malo.

TREASURE FAUCET: Faucet k’o faucet, zavrtis kolo srece i dobijes nesto mizerno na svoj nalog. Moguce ga je vrtiti svaka 3 min. Ono sto mi se svidja je da nije moguce vrtiti u beskonacnost i da balans na racunu mora biti 0 da bi ga uopste bilo moguce zavrtiti. Tako da uracunavajuci transfer fee ne isplati se prebacivati sa QT na GAMES da bi WITHDRAW 1.1RXC zajedno sa dobitkom sa fauceta pa vracati ponovo na QT da bi vrtio faucet nakon 3 min. (Ko skonta skontao je)

VIP: Ovo se jos mora automatizovati upravo zbog free spinova i fair returna.

REFERAL/PARTNER program: Nemam 10 referala da bih ovo mogao testirati pa cu ostaviti za neki od sledecih postova. Ukoliko ima dobrovoljaca da pomognu u detaljnom testiranju ostavljam vam svoj referal link

RL: https://rxcgames.com/?c=606af633055532694509d8b2

Nadam se da sam va poblize objasnio sve mogucnosti i mane platforme. Kako se sta bude razvijalo tako cu detaljno testirati i updateovati u ovom postu.

1 Like

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF