RXC - BAM Kupovina

Drage kolege kriptasi, vec par dana kopam po forumu neke od osnovnih stvari vezanih za RXC i kao najveci problem vidim nemogucnost nabavke RXC-a mimo WhiteBIT-a ili putem majninga.

WhiteBit je odlican nacin nabavke RXC-a ali je dugotrajan, za neke clanove komplikovan a za druge rizican, jer prvo treba obezbjediti sredstva u protiv-vrijednosti USD/EUR - USDT, odnosno uplatiti na neku od platformi povuci na WhiteBIT pa onda trgovati odnosno kupiti RXC.

Kada se uzmu u obzir svi troskovi transakcija od tacke A preko tacke B do tacke C onda vidimo da za zeljenu kolicinu novca ne mozemo kupiti zeljenu kolicinu RXC-a.

Ja licno majnujem RXC od samog starta i imam odredjenu kolicinu koju bih volio prodati nasim clanovima po onoj cijeni koja je trenutno na jedinoj berzi na kojoj smo izlistani ali direktno na QT-wallet bez troskova fee-ja i troskova transakcija. Odnosno volio bih ovo prodati direktno za BAM.

Ako se @Rux slaze i dozvoljava da se ovo nastavi, volio bih da on sam bude garant ovakvih transakcija i to na nacin: Ja saljem RXC njemu on potvrdi prijem istog i kada potvrdim prispjece BAM on pusta rxc na vasu adresu. Ovo je proces koji bi trajao nesto duze od digitalnog procesa ali je jeftiniji u odnosu na digitalni. A sigurnost istog potvrdjuje escrow koji se uspjesno koristi na crypto.ba.

Na ovaj nacin bih pomogao zajednici na sledece nacine:

  1. Direktan prenos na QT wallet bez troskova fee
  2. Mozete raspolagati sa svojim RXC onako kako vi zelite.
  3. Mozete RXC prebacivati na berzu ili na rxcgames po zelji
  4. Mozete holdovati RXC i cekati bolje dane.

Cilj projekta je omoguciti sto vecem broju clanova da pristupe RXC-u bez komplikacija i da sa istim raspolazu po volji.

Problem je nastao onogmomenta kada sam uocio da sve kriptovalute mozete kupiti putem platnih kartica nase zemlje osim nase sopstvene kriptovalute, a da bismo to omogucili moramo proci nevjerovatne zakonske procedure koje su kod nas toliko zamrsene da je bolje jos neko vrijeme ne upustati se u to.

RXC je tek krenuo i postavljen je na prvu berzu (Whitebit) ali je jako važno da ima što veći volumen trgovanja. Zato svaka trgovina RXC/USDT treba da ide preko berze.

Ako neko ima problem da pošalje sredstva na Whitebit neka se javi na forumu ili direktno Ruxu i mi ćemo mu pomoći da razmijeni svoju valutu za USDT bez ikakvog troška. Jednostavno je a on željeni iznos USDT-a dobije direktno na svoju Whitebit adresu i onda tamo kupi RXC ili neki drugi coin, koji on želi.

Onaj ko želi prodati izrudareni RXC isto tako najbolje da ga proda direktno na berzi.

Ovo je moje mišljenje.

1 Like

U potpunosti se slazem sa tvojim misljenjem, ovo je ponuda za one koji nemaju iskustvo sa berzom i za one koji nemaju vremena da se oko toga bakcu. Ponuda stoji, moguce da nece niko htjeti na ovaj nacin trgovati ali stoji kao ponuda. Smatram da je fer i postena.

1 Like