Rudarenje u oblaku

Lijep pozdrav svim članovima!

Da li ste čuli za servis Hashlists gdje u zavisnosti od vaših mogućnosti uložite početni kapital kojim “rentate” mašine za rudarenje i nakon određenog vremenskog perioda ostvarujete pristojan procenat zarade?

U početku sam bio sumnjičav oko toga svega, ali nakon nekoliko sedmica korištenja i iskustava drugih korisnika, čini mi se da je sve uredu i da se ne radi o nekakvoj prevari.

Između ostaloga, prilikom kreiranja naloga, ostvarujete bonus od 8$ kojim svaki dan možete kupovati “plan rudarenja” i ostvariti dnevni profit od 0.8$. Nije neka zarada, ali znate kako kažu, šta je đaba i Bogu je drago.

I na kraju, ostavljam Vam svoj referal link za prijavu na navedenu stranicu kojim bratu omogućujete da stavi neku siću u džep: bit.ly/3xyZvnu (P.S. Admine, isprike ako se navedeno okarakteriše kao vid reklame, međutim prvenstveno mi je cilj da podijelim iskustvo i čujem vaša mišljenja o prijedlogu)

1 Like

Pozdrav i dobro nam došao.

naime, u prošlosti smo imali puno sličnih temi, koje su u većini završile kao prevare.

moj lični prijedlog, ako misliš rudariti, tj. rentati, idi na nicehash ili miningrentals.