ROHO jastuci

Pošto većina nas dosta puno sjedi, te ne cijeni svoje zdravlje, što kasnije rezultira zdravstvenim problemima, preporučiću vam jednu dobru stvar za vašu pozadinu :smiley:

U pitanju je američka firma ROHO, koja se specijalizirala za podmetače/jastuke, prvenstveno kao medicinska pomagala, koja mogu biti korištena svakodnevno.

Ja sam neko ko to isto koristi zadnjih 3-4 godine, igrom slučaja sam nabavio ovaj jastuk, te sam totalno zaboravio uraditi feedback na ovo.

Kad je u pitanju zdravlje, mnogi od nas to ignorisu, ali pod stare dane ćemo plakati ako se sa malo ne pričuvamo.

Prošle sedmice sam ga posudio nekome na test, te jutros kad sam došao na posao, nakon 2 sata sjedenja bez ovoga, počeo sam osjećati nelagodu u predjelu diskusa i “repnjače”, nakon čega sam skontao važnost ovog pomagala.

Ruku na srce, cijena ovog modela je preko 300€ (da, preko 600 KM jastuk), ali ko razumije šta znači bol u leđima, onda će shvatiti o čemu pričam ovdje.

Gledam na PIK-u ima par ovih jastuka, u cijeni oko 600-700KM, te sam vidio par polovnih.

U svakom slučaju, ko ima problema sa leđima ili jednostavno želi svoje zdravlje da očuva bar malo, preporučujem ROHO.