Prva kriptomjenjačnica u Bosni i Hercegovini - Balkan Crypto Exchange - BCX.ba

aaa propustio sam to :smiley:

e zna li se koliki je ref bonus?

Kako sam načuo ugasili su reffs, tako da ovi moji reffs ne piju vodu :smiley:

Rečeno mi je, kada krene mjenjačnica, da će korisnici imati polje u kojem će upisati svog REFF-a

1 Like

:-1: a ja preko pika dest ljudi poslao da se uclane

hahaha ti mislio nakapat 100% preko refferala

Sve znam :slight_smile: ja sam hrpu ljudi uveo, pa sad pitanje hoce li i 10% istih upisati me kao ref

2 Likes

ima li naznaka o proširenju walleta, tipa ETC uskoro

pa sta fali, i to je nacin da se zaradi

1 Like

Rekli su da će širiti se, jer već imaju postojeće algoritme glavne, koje samo treba proširiti na forkove

ma ja super, ETC nam je primaran, misli mda ga većina sad majna umjesto ETH, pa da ga složimo direktno na BCX

Zanima me koliko bi me izasla recimo isplata 1000BAM sa BCX.ba, sveukupno troskovi…

Poštovani,
molimo Vas da kreirate tiket ili poruku na platformi za više informacija o transakcijama.

PROVIZIJE I LIMITI
:point_right: https://goo.gl/9ABNva

Lijep pozdrav,
BCX tim

1 Like

:money_with_wings:Kako uplatiti CRYPTO i BAM depozit?
:point_right:https://goo.gl/ruRYA6

1 Like

Jos malo jos malo :))))

iiii nista :frowning:

1 Like

Jutro! Rekli su ako zelimo da obavimo odredjenu transakciju da pisemo tiket, ali ni na jedan moj nisu odgovorili.
Mislim da je to nekorektno skroz.

Poslao sam i ja poruku glavnima, da se odgovaraju ticketi ljudi koji su poslali sredstva na mjenjačnicu, u toku su neke selidbe pa zato ne odgovaraju na ticket

Zamolicu vas samo za malo strpljenja, jasno je i meni vaše stanje, ali razumijem i njih totalno!

1 Like

Poštovani Lugercina,

poslali smo Vam odgovore na Vaše tikete.
Mjenjačnica trenutno nije aktivna, te po uključenju ručne razmjene ćete biti obaviješteni na vrijeme.
Hvala na razumijevanju.

Lijep pozdrav,
BCX tim

1 Like

Hvala vidio sam ! Pozdrav!

2 Likes

Ja bih zamolio BCX tim da nam da okvirno vrijeme kad možemo očekivati da se aktivira ručna razmjena. Jeli to dan-dva, tjedan-dva ili ćemo morati čekati duže vrijeme.

1 Like

Ozbiljno, kada ocekujete pocetak rada? Od muke gledam predizborne kampanje.

1 Like