Prva kriptomjenjačnica u Bosni i Hercegovini - Balkan Crypto Exchange - BCX.ba

Poštovani kriptaši!

Ko želi link za registraciju nek mi se javi ovdje na privatnu poruku, viber ili discourse!

Napomena:

KYC je obavezan, te nećete moći ništa raditi dok ne završite KYC verifikaciju naloga.

4 Likes

Trenutno registracije su ugašene, kako bi još uradili neke provjere sistema.

Strpite se još malo!

Samo polako…al sigurno… :+1:

1 Like

toliko su bile otvorene da nisam stigao ni da se regujem :smiley:

Prvih 20 koji su se jučer registrovali, su trenutno u procesu KYC :slight_smile:

Dok njih završe otvara se reg

Prije dva dana bila moguca registracija i sad opet nije,jel to moguce, kakva to zajenancija ?

Sta ce zatvarati registraciju na svakih novih 20 clanova koji se registruju hahh, jel tu jedan covjek radi na tom sajtu/bcx.ba ili, to mi vise nije pouzdano ako su tako spori da im za 20 clanova treba 2 dana? pa ja bih sam mogao stici pregledati da se ne zatvara reg, a ako su planirali nesto ozbiljno treba im citav tim ljudi a ne jedan

A druže ako si tako pametan, zašto nisi ti napravio mjenjacnicu?
Pusti ljude da rade svoj posao, nije to samo registracija tipa na forum…

Ne razumijem o cemu pricas, PokerStars ima milijun korisika pa nikad nije zatvarao registraciju da bi preostale verifikovao, niti neka mjenjacnica nije zatvarala reg da bi preostale verifikovala, msm znas ti o cemu pricam,tu treba citav tim ljudi ako se vec misli ozbiljno raditi…

@zokymd shvatam tvoju frustraciju, ali vjeruj mi da nije do mene, niti do Crypto.ba foruma, kad su u pitanju registracije.

Mislim da je većina za to da mjenjačnica BCX.ba radi bez greški, a za takvo nešto treba vremena, pogotovo u neistraženom teritoriju kao što su kritpo mjenjačnice.

Rečeno mi je iz bcx.ba tima, da je cilj da 01.10.2018.godine budu radili punom parom, zato testiraju sisteme sa manje korisnika.

Zamoliću te za strpljenja malo, jer i mi svi čekamo kao i ti :slight_smile:

OK takav odgovor vec prihvatam, zanima me da li cu moci uplatiti sa Skrill-a novac, a npr skinuti na banku…I da li ce oni mzd imati neku svoju MasterCard karticu da se dize na bankomatima novac, ili samo preko banke se moze povuci, i onda ce drzava vjer derati provizijama

Što se tiče Skrill-a, nećete moći sa tog platnog sistema na BCX.ba.

Naime, jedini način da se novac povuče/pošalje sa/na BCX.ba mjenjačnicu je putem Vaše banke.

Hoću reći, jedini način da novac uplatite/isplatite je preko vašeg bankovnog računa, koji verifikujete uz KYC.

Ni jedna radnja na mjenjačnici neće biti aktivna dok ne završite KYC verifikaciju.

Način na koji ćete isplatiti kripto valutu je jednostavan, pošaljete kripto na BCX.ba direktno, i tamo zamjenite za BAM i spustite na svoju banku.

Svi oni koji ne planiraju KYC uraditi, vjerujte mi da nemaju šta da traže na BCX.ba, jer su taj dio specifično naveli, bez kojeg oni ne mogu raditi.

Država nam je zeznuta povodom ovoga, te su morali pristati na sve kako bi aktivirali mjenjačnicu.

Registracije su puštene

Reff link

    		https://bcx.ba/ref/ruxcrypto
1 Like

Pozdrav ekipa, moj prvi post ovdje

jutros sam uspio da se registrujem
ovo je moj ref https://bcx.ba/ref/Lugercina

Mojoj sreci nema kraja iz razloga sto konacno vidim nasu mjenjacnicu, nema vise svadja sa coinmamom wirexom i ostalim koje sam koristio :))

1 Like

Drago mi je što je napravljena naša mjenjačnica, ali čini mi se veoma kasno, tj. u trenutku kad je sve propalo što se tiče rudarenja.

Mislim da ne trebas tako da mislis, pogotovo za crypto koji je jos u pelenama.

Neki od nas ovo gledaju vec vise od 8. godina, isti ti ce ti reci da je ovo ciklus koji se desava stalno :slight_smile:

2 Likes

Nadam se da je tako. :slight_smile:

Kako ste verifikovali broj telefona?

1 Like

Jel se telefon otvori nakon uploada dokumenata za verifikaciju? I da li se moraju popuniti tamo financijski podaci za uplatu isplatu?

Da nadam se da mi Balkanci necemo zaustaviti taj market cycle hehe

1 Like