Promjeni temu: Dan Noć

Prva kriptomjenjačnica u Bosni i Hercegovini - Balkan Crypto Exchange - BCX.ba

‘Zakon o Porezu Na Dohodak FBiH’ stupio na snagu 1.januara 2009 a prvi Bitcoin iskopan 3. januara 2009 lol

kako got najbolje ga onda nekako u cashu prodavat, tipa cash transfera, ne mogu to pofatat ba, ne ide preko računa…ili ga u susjednim zemljama na bankomatima isplatit…nem zakona za crypto, ali sve se to može podvest pod uplate iz ino=radiš nešto=ne znaima me šta=daj mi pare za to=sisaljka od države

izbaci dr techno kao bankomat za btc :smiley: ma ne treba sad ništa prodavat, čekati da glavešine sve napumpaju na kraju godine i prodat

Pošto nas spominjete pridružujemo se :). Pozdrav svima!

Pozdrav, i dobro nam došli :wink:

kad će otvorit ovu registraciju ba, da vidimo na šta liči to unutra

Zamoliću vas da se pridržavate teme, a to je BCX.ba mjenjačnica!

No hard feelings, ok! :slight_smile:

Sutra ujutro završavam KYC verifikaciju, te ću pokušati uraditi kupovinu/prodaju kako bi što prije započelo!

4 mjeseci od najave i jos nije otvorena? Sta rade ljudi? Treba li pogurati nekako haha

pogladit državno dupe eto šta treba

Samo da znate koliko ima zavrzlama dok se takvo nešto osposobi, pogotovo u BiH.

Ja sam u petak poslao verifikaciju KYC, već je urađena prva testna uplata od strane drugog VIP testera.

Mislim da bi sljedeće sedmice trebali biti omogućene i prve javne registracije.

a de neka krene više do septembra

Taman u 12mj nek se i otvori nemam nista protiv, svakako dotle nitko normalan i ne isplacuje.

šta je ovo ba propade sve na berzama :smiley: to je zato što se uključila BiH mjenjačnica, gdje bošnjo dođe tu više trava ne raste

mogao si isplatit keš od kriptovaluta, neka usluga ko western union bila, sad ne može

Ja sam verifikovan, kao i moj bankovni racun!

Uradicu malu isplatu kako bi testirali sve, nakon toga dobicete reff link moj kako bi mi pomogli malo :slight_smile:

daj nam ref link da se registrujemo, pa javi isplata kako je prošla isplata, da ubacimo to što treba za verifikaciju dok to završiš

Reff link dajem odmah nakon zelenog svjetla BCX.ba tima, jedva čekam da to krene sve!

Šta sam uradio:

Završio ličnu verifikaciju, poslije toga ide bankovna verifikacija i to je to.

Sa Binance sam poslao 1.058 LTC-a na BCX.ba, poslije 6 konfirmacija LTC se pojavio na balansu.

Zatim sam LTC prebacio u BAM, gdje sam napravio zahtjev za povlačenje BAM-a na banku.

Uz svaki zahtjev, popratno su dolazili i mailovi koji potvrđuju da sistem radi bez greške!

Evo upravo čekam da vidim kada će se sredstva pojaviti na banci, javim vam tačno kad je leglo!

e ako ide kao bankovni transfer, neće to za par dana

U mom slučaju, uplata će biti kroz sat-dva maximum, jer sam na istoj banci kao i BCX.ba.

:smiley:

aaa konačno više da i za nas nešta kako treba ide…keep up :smiley: i još da cijene skoče i udri po BCX :slight_smile: