Prodajem LTC

Ok. Novi sam ovdje, ne znam kako sve fercera, al imam na Bittrexu 0.8 LTC koje bih želio prodati. Također, imam 0.7 BCC(bitcoincah).
Cijena sa coinmarketcap.com pa ako je neko zainteresiran nek se javne.
Područje Sarajeva.

Ako ti niko ne bude zelio kupiti, najbolje ti je onda konvertuj u BTC jer to ces prodati cas posla.

Znam da je tako ali za BTC je fee 0.001 BTC što je 22,5 KM, dok je za LTC fee 0.01 što je 3,8 KM. Konfirmacije za LTC-6, za BTC se mnogo čeka. Thanks za savjet, razmislit ću. Pozdrav!

Sve to možeš prebaciti na Poloniex i onda pretvoriti u BTC na Poloniex-u je fee 0,0001 BTC

hvala puno al isto mi uzme 0.001 BTC prilikom tog prebacivanja, tako da…

Ne tako, nego altcoine LTC i BCH sa BittreXa prebacis na Pol i tamo kupiš za njih BTC.

Aha kontam, brobat ću tu varijantu

Imaš i ovu varijantu sve pretvoriš u LTC na BittreX-u i o jednom trošku prebaciš na Poloniex ili nadješ na Bittrexu valutu koja ima nižu cjenu nega što je na Poloniex-u i tu valutu pošalješ na Pol tako da kompenzuješ i taj fee.
Ja ovako radim kako sam ti opisao, jednom sam čak nešto i zaradio kad sam BTC na Bittrex-u pretvorio u EMC2 i prebacio ga na Poloniex dok je transancije bila obavljena zaradio još na njoj jer cijena EMC2 u medjuvremenu bila skočila.

Fee je 0.0005. na Poloniexu, još ću malo trgovati na bittrexu.,pa onda poslušam tvoje savjete. Hvala druže!

Prodano!!!