Prebacivanje novca na karticu Premier kladionice

Imam nešto kripta što bi želio prodati jednom poznaniku. Pošto ne živimo u istom gradu i nije nam zgodno da se nađemo licem u lice on preporučuje da mi novac uplati na karticu od Premijer kladionice. Kaže da mogu da dignem novac u poslovnici bez problema i ne moram da se kladim s tim novcem.

Da li neko ima iskustva i da li je to baš tako? Morao bi da napravim karticu, njemu javim broj/ime a on bi mi tu uplatio novac. S karticom odem u kladionicu i dignem lovu.

Molim za iskustva!

1 Like

Uzmite u obzir da se u zadnje vrijeme sve transakcije preko kladionica prate, jer ljudi to zloupotrebljavaju.

Najbolja opcija je da koristis banke i Crypto.ba Escrow sistem, koji smo ponudili svima bez ikakvih naknada.

Nisu mi ni banke pouzdane. Ako prate kladionice, prate sigurno i banke još više.

Escrow opcija mi se sviđa. Dakle pošaljem vama kripto, vi javite kupcu, meni kupac šalje novac, ja javim vama da je sve ok i kripto se potom prebacuje kupcu.
Šta u slučaju da nastanu neki problemi na relaciji ja - kupac ili vi i ja?

Negdje sam čuo da postoji mogućnost da se preko iNovina nekom pošalje novac u vidu bonova ili poklon kartica. Jel zna neko više o tome?

Momci, pa ja vam indirektno govorim da otkrivate/promovišete načine pranja novca i to javno gdje se sve prati :joy:

ja lično preferiram banke, kako bi se umanjila šansa za pranje novca preko Crypto.ba foruma

2 Likes