Pomoc i pitanja oko kupovine kriptovaluta

Mislim da BCX ima fixnu proviziju za povlačenje kripto valuta, trenutno ne mogu provjeriti koliko tačno mislim da je oko 0.00005 BTC, ne mogu se ulogovati sad da potvrdim.

Vidjećemo u ponedjeljak :slight_smile:

Samo da javim da je transakcija uspjela 4 dan a na coinbase-u stoji i dalje faild eto samo da podjelim svoje iskustvo,moram priznat malo sam se i usrao jer suma je bila malo veca.

Denza ako hoces mozes kupiti od mene btc preko crypto.ba

1 Like

Ako se dogovorite javite se da vas invite u chat kako bi dogovorili detalje.

1 Like

Mislim da sa istrazio sve sto mi reba za pocetak, ali posto planiram samo 50-100km da ulozim da li mislite da se isplati pocinjati. I da li preporucujete da nadjem slabiju kripto i ulozim sve u nju i cekam da poraste ili da se bavim sa jednom od par glavnih. Koje su vase strategije, da li vise puta sedmicno kupujete i prodajete ili nadjete jednu pa cuvate,podijelite koliko mozete. Hvala vam na pomoci

Koji software wallet preporucujete

Ako ćeš samo BTC/ETH/XLM

onda možeš koristiti Blockchain.info wallet koji ima Web i Mobile wallet.

A neki sa malo vise valuta

Imaš cijelu kategoriju na forumu

https://forum.crypto.ba/c/kripto-valute/novcanici/28

Nisam je pronasao ranije, hvala Vam.

Pozdrav svima.

Da li preporučujete kupovinu ETH, isplata licno u kešu, a transfer direktno na moj account mjenjačnice?

Pozdrav, pitanje jedno vrsio sam transfer ETH sa BCX na Binance wallet … proslo je 18h a na Binance_u jos nista :confused: . Da li je normalno da traje ovoliko dugo

1 Like

@BCX.ba ima radno vrijeme, mislim da je to u pitanju.

1 Like

Da li trebamo izmirivati neki porez prema Bosni?

Po trenutnim zakonima stanje je ovako : Faktor | Svijet ide dalje, mi stojimo: U BiH nema zakona o kriptovaluti i ko zna kada će ga biti

Koliko sam skontao zakona nema (poreza nema)?

Po nasim zakonima tako je ali neki ipak kazu da se porez na dobit mora placati. Problem je sto neko moze povuci i pare na banku recimo ali da nema dobit vec da je cak i izgubio na trzistu.