Payeer - Fuj

Samo da obavijestimo kripto narod da ne naručuje išta od Payeer “platnog” sistema.

Razlog tome je, kada naručujete karticu od njih, MasterCard, koju plaćate 15€ za izdavanje… koju uredno pošalju, vi je aktivirate i zatim tu karticu možete koristiti kao lepezu.

Odjednom korisnicima iz BiH je zabranjeno povlacenje Eura na uredno kupljenu MasterCard karticu, a njih jednostavno briga za tim… bitno je samo da su naplatili karticu koja bukvalno ne vrijedi ničemu.

Znači, Payeer = Fuj

:slight_smile:

2 Likes

Dok se spomene refund odma odgovaraju :slight_smile:

New message from Payeer Support. Ticket 1038494

Date: 20.07.2017 02:27:01
Title: refund

Payeer Support:

Dear user,

it is a temporary problem.
We are working to fix it.
We don’t have exact information about dates, please await. There are technical works on the gateway.

Sorry for the inconvenience.

Best regards,
Support service.

Jesi li nabavio ostale kartice? Kada cemo moci procitati utiske?

1 Like

Upravo sam napravio Wirex kratki review…
https://forum.crypto.ba/t/wirex-debitna-kartica/651/1

Da li se ova tema slučajno odnosi na Payoneer karticu/uslugu? Istu sam i ja poručio, ali nisam ništa plaćao već sam je besplatno dobio na kućnu adresu. Još uvijek nisam obavljao nikakve transakcije preko Payoneer kartice tako da, ukoliko neko ima iskustva, svaka informacija je dobro došla. Hvala!

Jel aktivno ovo? jesi li probao?

Kako si dobio Payeer card kad nema Bosne da odaberes uopste kao adresu slanja? Ne podrzava BiH

Zna li neko da li Payer prima ETH od mininga Jer tamo pise nesta We don’t accept tokens and transfers from contracts.Da li ovo znaci da nece promiti ETH iz mog bazena?
Da li je neko radio sa Perfect Money?Tamo kako vidim moze se naruciti katrica i za BiH?
Hvala

Mislim da ne primaju tokene i njihove “smart ugovore”, najbolje da ih pitaš preko podrške.