Not enough funds - Ne radi claim vec 2dana

Posljednja 2dana kada unesem svoju adresu, potvrdim google recaptcha i kliknem roll izbaci poruku Not enough funds. Da li je u pitanju neki bug ili se ne dijele vise coini ???
Pokušao sam i sa drugih uređaja, drugog networka, ali bez uspjeha.

Radi, saml nema dovoljno coina na stanju, ja sam maloprije dobio 0.01

aa svasta, a ja cijeli dan kad god pokusam “not enough funds”. :roll_eyes:

Evo i ja sam upravo dobio isti bug, morate ovo resiti, navijam alarm svakih 6 sati XAXAXA

Kada da ocekujemo rjesenje problema :slight_smile:

1 Like

Nije u pitanju bug. Ubacite se u telegram chat tamo ce vam se detaljnije reci. Covjek sa licnog walleta stavlja ovdje da se moze roll odraditi.
@Rux vam moze bolje pojasniti, ako nadje vremena. Pratite malo forum posljednja 2 dana, ljudi su zauzeti, RXC je izasao na berzu…

1 Like

Poštovani moji!

Od 25.09.2020 godine kada sam započeo RXC genesis blok, tada sam paralelno pustio besplatno RXC svakome ko je htio.

Podjelio sam lično preko 55.000 RXC-a svima koji su htjeli, ali vjerujte ako ovako nastavim svi će uzeti neki profit osim mene lično koji je ovo sve započeo :smiley:

Naravno, svaki dan će se ubaciti po malo, alii ne više onako po 100-200 RXC dnevno da se puni.

Nadam se da me razumijete, jer da se iskopa sada 100RXC nije mala stvar nikako, financijski.

2 Likes

Hvala na pojasnjenju :blush:

1 Like

Poštovani, mala reorganizacija na “faucet” polju :slight_smile:

Uradio sam faucet kao zaseban modul, koji možete implementirati na bilo kakvu web stranicu koliko želite, putem iframe.

https://faucet.crypto.ba/

1 Like

mala donacija na faucet poslata :slight_smile:

1 Like