Naplata poreza zbog MoneyPolo, OKPAy i ostalih kartica u BiH?

podnio sam evo upitnik…kako imaš pristup tome kako im se zove ta banka? šta bude na video verifikaciji? pratim ih hoćel otvorit tu Bankera blockchain banku više i završit sa onim ico svojim

radi moneypolo usd mastercard na bankomatima, probao sam isplatu.
na Novoj banci sam probao.

Sepa racun je racun u EU. Otvara se u klasicnim bankama u EU i provizije su male. Kod nasih banaka ih nema.

kolika je bila proviyija na konverziju

isplatio sam 20 maraka, skinuo mi je 13.12 dolara, kurs 1.52
punjenje kartice 3$, i skidanje sa bankomata 3$ jer je mali iznos naravno…inace je 2% + .0.40 konverzija.

ma super kartica je ko grom znači još samo malo da skoči eth :stuck_out_tongue: i da se napuni do daske

1 Like

UPDATE za moneypolo, uspješno naručeno preko e bay, paypalom plaćeno sa ovom karticom kao primarna postavljeno, oder is placed, radi i to

1 Like

tako nekako :smiley:

meni to previse zvuci dobro,

probao sam danas podizanje na bankomatu, samo da vidim šta kako, izbaci da će atm tj banka od koje je bankomat naplatiti 6-7 maraka možda na nekom drugom i više, na podizanje, jer to nije njihova kartica. predpostavljam na to da će ići i 2,5 eura od moneypolo na podizanje, to je 10-11 maraka. nisam podigao jer sam premalo stavio 20 eura tu da testiram to sve. nije za podizanje malih iznosa definitivno, nabrat će se te provizije po cenera na više puta pofino onda, bolje je kao plaćanje koristit na pos i online kad šta treba

mislim da ne, ima tacno u money polo card fees sta i kako , znaci punjenje mastercard je 3$ koliko god da stavis, podizanje na bankomatu skida min 3$ - max 15$ ili 2% od iznosa + 0.40 je konverzija, rajfajzen banka je 8 KM dizanje sa bankomata (to mi je ispisalo kad sam htio da dignem sa njihovog) mislim da su oni najskuplji.

pa na to mislim jel tih 8 maraka plus 2,5 eura ili 3 dolara na podizanje?

mislim da nije, mislim da je ukupno 8 maraka, uglavnom i to je mnogo na male iznose, sto ti rece najbolje je isplacivati vece iznose, bar preko 100 eur ili dolara.

Moneyoplo probao evo i sa Exmo sad, ide sve jako brzo, prodaš eth na exmo za eur, i direktno na Moneypolo se može poslat EUR, fee je 5% minimalno 1 EUR fee. Pojavilo se odmah saldo na MP, moglo bi se dobro koristit sa EXMO jer im je cijena ETH veća nego na ostalim berzama, plus što ima USD i EUR par za prodaju

1 Like

jesi mozda na exmo skidao onaj dokument i potpisivao? kako si se verifikovao?

Verifikovani identitet. Ostalo jos nisu. Ali se može izgleda raditi sve kad verifikujes identitet.

sad ja probao deposit , kupio ether pa prodao i vratio pare na moneypolo, a nisam verifikovan :smiley:

Treba probavat i bez verifikacija vidis

ovo je zasad nesto najbolje sto sam vidio :smiley: znaci u sekundi se desi prebacivanje :smiley:
hvala ti za ideju :smiley:

1 Like

kako si povezao scrill kad oni traze za britaniju Bank sort code
Account number… a od moneyolo dobio si iban i swift